Rawlings Gold Glove Award Winners

Rawlings Gold Glove Award Winners

Refine Your Results By:

Gold Glove Winners
Filter By
Gold Glove Winners

League Clear

Refine by:

  • 3B

    Jessie Warren

    USSSA Pride

    2019

  • 1B

    Freddie Freeman

    Atlanta

    2018

  • LF

    Alex Gordon

    Kansas City

    2018

  • RF

    Nick Markakis

    Atlanta

    2018

  • P

    Zack Greinke

    Arizona

    2018

  • 2B

    DJ LeMahieu

    Colorado

    2018

  • 3B

    Nolan Arenado

    Colorado

    2018

  • CF

    Jackie Bradley Jr

    Boston

    2018

  • 3B

    Matt Chapman

    Oakland

    2018

  • SS

    Andrelton Simmons

    Los Angeles (A)

    2018

  • P

    Dallas Keuchel

    Houston

    2018

  • 1B

    Matt Olson

    Oakland

    2018

  • SS

    Nick Ahmed

    Arizona

    2018

  • LF

    Corey Dickerson

    Pittsburgh

    2018

  • 1B

    Jade Rhodes

    Cleveland Comets

    2018

  • C

    Salvador Perez

    Kansas City

    2018

  • 1B

    Anthony Rizzo

    Chicago (N)

    2018

  • 2B

    Ian Kinsler

    Boston

    2018

  • C

    Yadier Molina

    St. Louis

    2018

  • RF

    Mookie Betts

    Boston

    2018

  • CF

    Ender Inciarte

    Atlanta

    2018

  • CF

    Ender Inciarte

    Atlanta

    2017

  • CF

    Byron Buxton

    Minnesota

    2017

  • LF

    Alex Gordon

    Kansas City

    2017

  • 2B

    DJ LeMahieu

    Colorado

    2017

  • LF

    Marcell Ozuna

    Miami

    2017

  • C

    Chelsea Goodacre

    USSSA Pride

    2017

  • C

    Tucker Barnhart

    Cincinnati

    2017

  • RF

    Jason Heyward

    Chicago (N)

    2017

  • C

    Martin Maldonado

    Los Angeles (A)

    2017

  • 3B

    Evan Longoria

    Tampa Bay

    2017

  • P

    Marcus Stroman

    Toronto

    2017

  • SS

    Andrelton Simmons

    Los Angeles (A)

    2017

  • 1B

    Paul Goldschmidt

    Arizona

    2017

  • 1B

    Eric Hosmer

    Kansas City

    2017

  • RF

    Mookie Betts

    Boston

    2017

  • 3B

    Nolan Arenado

    Colorado

    2017

  • SS

    Brandon Crawford

    San Francisco

    2017

  • 2B

    Brian Dozier

    Minnesota

    2017

  • P

    Zack Greinke

    Arizona

    2017

  • SS

    Francisco Lindor

    Cleveland

    2016

  • CF

    Ender Inciarte

    Atlanta

    2016

  • C

    Buster Posey

    San Francisco

    2016

  • 1B

    Anthony Rizzo

    Chicago (N)

    2016

  • 2B

    Joe Panik

    San Francisco

    2016

  • LF

    Starling Marte

    Pittsburgh

    2016

  • 2B

    Ian Kinsler

    Detroit

    2016

  • RF

    Mookie Betts

    Boston

    2016

  • 3B

    Adrian Beltre

    Texas

    2016

  • 3B

    Nolan Arenado

    Colorado

    2016

  • SS

    Brandon Crawford

    San Francisco

    2016

  • RF

    Jason Heyward

    Chicago (N)

    2016

  • P

    Dallas Keuchel

    Houston

    2016

  • 1B

    Mitch Moreland

    Texas

    2016

  • RF

    A.J. Andrews

    Akron Racers

    2016

  • C

    Salvador Perez

    Kansas City

    2016

  • LF

    Brett Gardner

    New York (A)

    2016

  • CF

    Kevin Kiermaier

    Tampa Bay

    2016

  • P

    Zack Greinke

    Arizona

    2016

  • SS

    Sam Klein

    North Central IL

    2015

  • SS

    John Ascenzia

    Bridgeport CT

    2015

  • SS

    Brandon Crawford

    San Francisco

    2015

  • 2B

    Dee Gordon

    Miami

    2015

  • C

    Stephen Zavala

    Whittier CA

    2015

  • OF

    Jason Morozowski

    Mount Olive NC

    2015

  • OF

    Mike McCallister

    LA Valley CA

    2015

  • OF

    Cole Anderson

    Rocky Mountain CO

    2015

  • 2B

    Taylor Christopher

    Rochester MN

    2015

  • SS

    Luke Williams

    Dana Hills CA

    2015

  • OF

    Billy Clapperton

    GateWay AZ

    2015

  • 3B

    Manny Machado

    Baltimore

    2015

  • OF

    Zak Worsley

    North Park IL

    2015

  • OF

    Demetrius Moorer

    Point Park PA

    2015

  • OF

    Chet Niehaus

    Alabama Southern AL

    2015

  • OF

    Sam Roberts

    Birmingham Southern AL

    2015

  • 2B

    Sam Palensky

    Southeast NE

    2015

  • 3B

    Nolan Arenado

    Colorado

    2015

  • 1B

    Gage Matuszak

    Feather River CA

    2015

  • P

    Alex Smith

    Yakima Valley WA

    2015

  • 1B

    Ben White

    La Verne CA

    2015

  • 1B

    Paul Goldschmidt

    Arizona

    2015

  • 1B

    Liam Scafariello

    Southington CT

    2015

  • 2B

    Drew Denning

    Saint Marys CA

    2015

  • 1B

    Mykel Davis

    Catawba Valley NC

    2015

  • P

    Collin Sherrod

    St. Edwards TX

    2015

  • 1B

    Tanner Foerschler

    Kansas City Kansas KS

    2015

  • OF

    Johnny Balsamo

    Dodge City KS

    2015

  • OF

    Andrew Stevenson

    Louisiana State LA

    2015

  • RF

    Kole Calhoun

    Los Angeles (A)

    2015

  • P

    Nick Deeg

    Central Michigan MI

    2015

  • LF

    Starling Marte

    Pittsburgh

    2015

  • OF

    Ron Sessler

    Wayne King IL

    2015

  • P

    Kyle Kadlub

    Danville IL

    2015

  • P

    Zack Greinke

    Los Angeles (N)

    2015

  • 3B

    Cameron Comer

    Olentangy Liberty OH

    2015

  • OF

    Ben Porter

    Newton North MA

    2015

  • 2B

    Cavan Biggio

    Notre Dame IN

    2015

  • C

    Garrett Stubbs

    Southern California CA

    2015

  • 3B

    Alex Montero

    LSU Shreveport LA

    2015

  • 1B

    Nick Pate

    Fresno Pacific CA

    2015

  • LF

    Yoenis Cespedes

    Detroit

    2015

  • 1B

    Eric Hosmer

    Kansas City

    2015

  • 2B

    Jose Altuve

    Houston

    2015

  • OF

    Jamie Potts

    Grand Valley State MI

    2015

  • SS

    Alcides Escobar

    Kansas City

    2015

  • C

    Cam Firth

    British Columbia NY

    2015

  • 3B

    John Mastrangelo

    Harford MD

    2015

  • 3B

    Chris Dennis

    Florida Southern FL

    2015

  • SS

    Jalen Miller

    Riverwood GA

    2015

  • P

    Jake Woodford

    Plant FL

    2015

  • OF

    Brad Elwood

    Charlotte NC

    2015

  • C

    Derek Clemons

    Tyler TX

    2015

  • C

    Lucas Herbert

    San Clemente CA

    2015

  • OF

    Matt Volz

    Vincennes IN

    2015

  • P

    Curtis Wilson

    Danville Area IL

    2015

  • P

    Braxton Shetley

    Guilford Tech NC

    2015

  • OF

    Cole Billingsley

    South Alabama AL

    2015

  • RF

    Jason Heyward

    St. Louis

    2015

  • C

    Trevor Denton

    Pitt NC

    2015

  • 3B

    Michael Fuchs

    Golden West CA

    2015

  • P

    Dallas Keuchel

    Houston

    2015

  • C

    Michael Jurgella

    St. Cloud State MN

    2015

  • OF

    C.J. Saunders

    Dublin Coffman OH

    2015

  • OF

    Bryan Hernandez

    Southwest NM

    2015

  • P

    Josh Howard

    Bethel MN

    2015

  • OF

    Aaron Alexander

    Treasure Valley OR

    2015

  • C

    Spencer Pollock

    Treasure Valley OR

    2015

  • CF

    AJ Pollock

    Arizona

    2015

  • OF

    Ben Cooley

    East Central MS

    2015

  • P

    Jordan Hackett

    Our Lady of the Lake TX

    2015

  • C

    Salvador Perez

    Kansas City

    2015

  • 3B

    Mitch Spille

    Montgomery MD

    2015

  • 2B

    Dylan Cook

    Georgia College GA

    2015

  • SS

    Riley Delgado

    Columbia State TN

    2015

  • 2B

    Nobu Suzuki

    Skyline CA

    2015

  • 1B

    Alex Bush

    Westmont CA

    2015

  • SS

    Jose Rojas

    Vanguard CA

    2015

  • 3B

    Ryan Marante

    Garrett MD

    2015

  • SS

    Alex Bregman

    Louisiana State LA

    2015

  • SS

    Jacob Thomas

    Delta CA

    2015

  • OF

    Memo Martinez

    Mesabi Range MN

    2015

  • 1B

    Eric Gutierrez

    Texas Tech TX

    2015

  • OF

    Chase Grant

    Palomar CA

    2015

  • OF

    Casey Scoggins

    Tampa FL

    2015

  • 2B

    Mitch Huckabay

    LSU Alexandria LA

    2015

  • OF

    Mitchell Esser

    Concordia CA

    2015

  • CF

    Kevin Kiermaier

    Tampa Bay

    2015

  • OF

    Mike Odenwaelder

    Amherst MA

    2015

  • 1B

    Jacob Bruner

    Mesabi Range MN

    2015

  • 2B

    Cole Freeman

    Delgado LA

    2015

  • OF

    Nick Higginbotham

    Abraham Baldwin GA

    2015

  • SS

    Brennan Bozeman

    LSU Eunice LA

    2015

  • C

    Jordan Romero

    LSU Eunice LA

    2015

  • 3B

    Eric Hamilton

    Oswego State NY

    2015

  • 3B

    Mitchell Tolman

    Oregon OR

    2015

  • C

    Yadier Molina

    St. Louis

    2015

  • SS

    Ryley Warnock

    Northern Essex MA

    2015

  • OF

    Kyle Roland

    Rockingham NC

    2015

  • 3B

    Sam Johnston

    College of Idaho ID

    2014

  • OF

    Edward Bergmann

    Farmingdale State NY

    2014

  • LF

    Alex Gordon

    Kansas City

    2014

  • 2B

    Tim Danehey

    Holyoke MA

    2014

  • 3B

    Nolan Arenado

    Colorado

    2014

  • P

    Davis Ward

    Ouachita Baptist AR

    2014

  • 1B

    CJ Nolen

    Wayne State NE

    2014

  • 1B

    Adrian Gonzalez

    Los Angeles (N)

    2014

  • 1B

    Michael Pomeroy

    Grand Canyon AZ

    2014

  • OF

    Austin Cousino

    Kentucky KY

    2014

  • 2B

    DJ Lemahieu

    Colorado

    2014

  • C

    Ian Josh

    Sterling KS

    2014

  • OF

    DeAires Moses

    E. Nashville Magnet TN

    2014

  • C

    Jared Welch

    Emory University GA

    2014

  • C

    Yadier Molina

    St. Louis

    2014

  • SS

    JJ Hardy

    Baltimore

    2014

  • OF

    T.C. Florentine

    Edmonds WA

    2014

  • P

    Brent Honeywell

    Walters State TN

    2014

  • SS

    Tyler Anderson

    Cumberland University TN

    2014

  • OF

    Logan Brown

    Baylor TX

    2014

  • 1B

    Hector Marmol

    Monroe College NY

    2014

  • RF

    Jason Heyward

    Atlanta

    2014

  • OF

    John Rizzi

    The College of New Jersey NJ

    2014

  • 2B

    Will Jones

    Middle Georgia GA

    2014

  • 1B

    Nate Henckel

    Kalamazoo Valley MI

    2014

  • OF

    Tyler Coleman

    Montgomery MD

    2014

  • C

    Tyler Graves

    Jones County MS

    2014

  • P

    Jonathan Fightmaster

    Olivet Nazarene IL

    2014

  • P

    Dallas Keuchel

    Houston

    2014

  • 1B

    Tyler Akins

    Belhaven University MS

    2014

  • SS

    Kevin Smith

    Columbia NY

    2014

  • 3B

    Justin Monsour

    Tyler TX

    2014

  • 3B

    Justin Hearn

    Mission CA

    2014

  • SS

    Cole Hamilton

    Mt. Hood OR

    2014

  • 2B

    Brandon Larkin-Guilfoyle

    Elgin IL

    2014

  • SS

    Casey Thomas

    Gateway AZ

    2014

  • 1B

    Kevin Conrad

    Harper IL

    2014

  • 3B

    Joshua Pankratz

    Jones County MS

    2014

  • OF

    Jake Ward

    University of North Alabama AL

    2014

  • OF

    Collin Radack

    Hendrix College AR

    2014

  • P

    Brandon McClain

    Cortland NY

    2014

  • SS

    Vince Conde

    Vanderbilt TN

    2014

  • 2B

    Dustin Pedroia

    Boston

    2014

  • OF

    Trey Haygood

    Darton State GA

    2014

  • C

    Chris Hoo

    Cal Poly CA

    2014

  • RF

    Nick Markakis

    Baltimore

    2014

  • OF

    Danny Carroll

    Culver-Stockton MO

    2014

  • SS

    Cody Slader

    Chico State CA

    2014

  • LF

    Christian Yelich

    Miami

    2014

  • P

    Dylan Lee

    Sequoias CA

    2014

  • 2B

    Sam Robison

    The Masters College CA

    2014

  • OF

    Keith Curcio

    Florida Southern FL

    2014

  • OF

    Ryan Lawson

    San Diego Mesa CA

    2014

  • 1B

    Jarren Goddard

    Lane OR

    2014

  • OF

    Brick Paskiewicz

    Paradise Valley AZ

    2014

  • C

    Colton Shaver

    Jordan UT

    2014

  • 2B

    Brooks Marlow

    Texas TX

    2014

  • CF

    Juan Lagares

    New York (N)

    2014

  • CF

    Adam Jones

    Baltimore

    2014

  • 3B

    Kyle Seager

    Seattle

    2014

  • OF

    Justin Behnke

    South Mountain AZ

    2014

  • 3B

    Yuya Osawa

    Plattsburgh State NY

    2014

  • 1B

    Brett Holmgren

    Endicott College MA

    2014

  • P

    Luke Weaver

    Florida State FL

    2014

  • SS

    James Donahue

    Bergen NJ

    2014

  • 2B

    Mike Coduto

    North Park University IL

    2014

  • SS

    Matt Wollnik

    Webster University MO

    2014

  • P

    Brock Rude

    Riverland MN

    2014

  • OF

    Jordan Peterson

    Chandler-Gilbert AZ

    2014

  • SS

    Dakota Conners

    Sierra CA

    2014

  • SS

    Tyler Alitz

    Garden City KS

    2014

  • C

    Tommy Beritzhoff

    Marin CA

    2014

  • P

    Jeb Bargfeldt

    Owasso OK

    2014

  • 3B

    Bennet Oliver

    Hutchinson KS

    2014

  • 3B

    Matt Chapman

    Cal State Fullerton CA

    2014

  • OF

    Shota Nadatomi

    Merced CA

    2014

  • OF

    Korbin Polston

    Northern Oklahoma-Enid OK

    2014

  • C

    Blake Wilfong

    Crowder MO

    2014

  • 2B

    Kevin Meriwether

    CSU San Bernadino CA

    2014

  • C

    Tyler Clark

    Dominican NY

    2014

  • 1B

    Justin Bellinger

    St. Sebastians NC

    2014

  • OF

    Derek Hill

    Elk Grove CA

    2014

  • OF

    Chris Suto

    Webber International FL

    2014

  • OF

    Mike Muir

    Bently MA

    2014

  • 2B

    Yamel Zamudio

    East Los Angeles CA

    2014

  • 3B

    Blake Edwards

    Columbus State GA

    2014

  • OF

    Zach Close

    AIB IA

    2014

  • OF

    Abdiel Marcano

    Prince Georges MD

    2014

  • OF

    A.J. Shaw

    Cowley County KS

    2014

  • 2B

    Dalton Guthrie

    Venice FL

    2014

  • P

    Quinton Conrad

    Southeast NE

    2014

  • OF

    Pete Leonello

    Long Island NY

    2014

  • OF

    Casey Soltis

    Granada CA

    2014

  • SS

    Andrelton Simmons

    Atlanta

    2014

  • P

    Zack Greinke

    Los Angeles (N)

    2014

  • C

    Salvador Perez

    Kansas City

    2014

  • OF

    Jordan Glover

    Cumberland County NJ

    2014

  • C

    T.J. Condon

    Joliet IL

    2014

  • 1B

    Eric Hosmer

    Kansas City

    2014

  • CF

    Adam Jones

    Baltimore

    2013

  • P

    Adam Wainwright

    St. Louis

    2013

  • 2B

    Brandon Phillips

    Cincinnati

    2013

  • 1B

    Paul Goldschmidt

    Arizona

    2013

  • 1B

    Michael Pomeroy

    Grand Canyon University AZ

    2013

  • OF

    Mike Cleary

    Southern Connecticut State University CT

    2013

  • 2B

    Kyle Greene

    Camden County NJ

    2013

  • SS

    Cory Urquhart

    Cumberland TN

    2013

  • 3B

    Connor Kaiser

    Blue Valley West KS

    2013

  • OF

    Cory Kingston

    DeAnza College CA

    2013

  • 3B

    Chris Munoz

    Oklahoma City University OK

    2013

  • 1B

    Morgan Stotts

    Southern Nevada NV

    2013

  • RF

    Shane Victorino

    Boston

    2013

  • SS

    Pat Valaika

    UCLA CA

    2013

  • 2B

    Justin Yurchak

    Shenendehowa High Schoool NY

    2013

  • 2B

    Kalvin Thong

    Kankakee CC IL

    2013

  • LF

    Carlos Gonzalez

    Colorado

    2013

  • 1B

    Eric Stegent

    Tyler JC TX

    2013

  • SS

    Andrelton Simmons

    Atlanta

    2013

  • 3B

    Michael Herman

    Wayne State College NB

    2013

  • OF

    TC Florentine

    Edmonds WA

    2013

  • OF

    Andrew Ballew

    Southern Union State AL

    2013

  • 3B

    Tom Kain

    Gloucester County College NJ

    2013

  • SS

    Kyle Holder

    Grossmont CA

    2013

  • 3B

    Jennings Boothe

    Texas Lutheran University TX

    2013

  • OF

    Austin Cousino

    Kentucky KY

    2013

  • 2B

    Conner Szczerba

    Florida Southern College FL

    2013

  • P

    Andrew Naderer

    Grand Canyon University AZ

    2013

  • OF

    Aaron Siple

    Gateway AZ

    2013

  • SS

    J.J. Hardy

    Baltimore

    2013

  • C

    Yadier Molina

    St. Louis

    2013

  • P

    Landon Hayes

    Georgia Perimeter College GA

    2013

  • 1B

    Anthony Sequeira

    Santa Rosa CA

    2013

  • 3B

    Kane Barrow

    Jackson State TN

    2013

  • 2B

    Kyle Overstreet

    Alabama AL

    2013

  • OF

    Jason Kanzler

    Buffalo NY

    2013

  • P

    R.A. Dickey

    Toronto

    2013

  • 3B

    Manny Machado

    Baltimore

    2013

  • 1B

    Brett Holmgren

    Endicott College MA

    2013

  • SS

    Bryan Perlmutter

    Gloucester County College NJ

    2013

  • P

    Michael Strem

    St. Francis CA

    2013

  • OF

    Billy Farrel

    Webber International FL

    2013

  • OF

    Kevin Kramer

    St. Cloud Technical and CC MN

    2013

  • 2B

    Tyler Smarslok

    Kean University NJ

    2013

  • C

    Conor Sullivan

    Ave Maria FL

    2013

  • 2B

    Brian Sims

    Spring Hill AL

    2013

  • P

    Jake Tayler

    Montgomery MD

    2013

  • C

    Connor Sabanosh

    Scottsdale CC AZ

    2013

  • 1B

    Joe Ruge

    St. Francis IL

    2013

  • OF

    David Bishop

    Faulkner University AL

    2013

  • C

    Roger Diaz

    Cloud County KS

    2013

  • SS

    Robert Weis

    Concordia University Chicago IL

    2013

  • OF

    Tyler Hutch

    Gordon State GA

    2013

  • SS

    Hector Viera

    Southeastern IA

    2013

  • SS

    Gosuke Katoh

    Rancho Bernardo CA

    2013

  • OF

    Derek Voight

    Peru State NE

    2013

  • 2B

    Stockton Taylor

    Everett WA

    2013

  • LF

    Alex Gordon

    Kansas City

    2013

  • C

    Stuart Turner

    Mississippi MS

    2013

  • C

    Carson Shaddy

    Fayetteville High School AR

    2013

  • 3B

    Robbie Hiser

    Lenoir NC

    2013

  • OF

    Clint Frazier

    Loganview High School GA

    2013

  • 1B

    Ryan Kennedy

    Wake Tech NC

    2013

  • OF

    Ryan Aguilar

    Santa Ana CA

    2013

  • SS

    Edward Figueroa

    Wabash Valley IL

    2013

  • P

    Dylan Sheffer

    Monroe CC NY

    2013

  • 2B

    Mike Korte

    Indian River State FL

    2013

  • OF

    Matt Ackerman

    Gloucester County College NJ

    2013

  • C

    Armando Lomeli

    East Los Angeles CA

    2013

  • P

    Chris Gomez

    Mission CA

    2013

  • OF

    Joey Simmons

    Finger Lakes CC NY

    2013

  • P

    Nick Petree

    Missouri State MO

    2013

  • SS

    Kris Kelly

    Molloy College NY

    2013

  • P

    AJ Work

    The Masters CA

    2013

  • OF

    Brett Williams

    North Carolina State NC

    2013

  • OF

    Erik Munzer

    Pomona-Pitzer College CA

    2013

  • 3B

    Dylan Lavelle

    Everett WA

    2013

  • C

    Salvador Perez

    Kansas City

    2013

  • C

    Zach Horn

    Century MN

    2013

  • OF

    Ryan Greer

    Angelo State TX

    2013

  • OF

    Josh Hart

    Parkview GA

    2013

  • OF

    Mike Trefil

    Sullivan County NY

    2013

  • 1B

    Carlos Lopez

    Cal State Fullerton CA

    2013

  • OF

    Trevor Boyce

    Babson College MA

    2013

  • 3B

    Nolan Arenado

    Colorado

    2013

  • C

    Geno Escalante

    Mount Olive College NC

    2013

  • CF

    Carlos Gomez

    Milwaukee

    2013

  • RF

    Gerardo Parra

    Arizona

    2013

  • C

    AJ Nathan

    Illinois Wesleyan University IL

    2013

  • 3B

    Taylor Sparks

    Cal-Irvine CA

    2013

  • OF

    Aaron Hopper

    Marietta College OH

    2013

  • P

    Kevin Caldwell

    Piedmont College GA

    2013

  • OF

    Wes Neiderland

    Columbia State TN

    2013

  • 1B

    Kendrick Gutierrez

    American High School FL

    2013

  • 2B

    Dustin Pedroia

    Boston

    2013

  • OF

    Kenny Meimerstorf

    Bishop Gorman NV

    2013

  • 1B

    Eric Hosmer

    Kansas City

    2013

  • OF

    Chris Hugg

    CC of Morris NJ

    2013

  • OF

    Jeff Anderson

    Texas AandM International TX

    2013

  • C

    Brad Hartong

    Cypress College CA

    2012

  • OF

    Beau Amaral

    UCLA CA

    2012

  • OF

    Travis Jankowksi

    Stony Brook University NY

    2012

  • 1B

    Casey James

    Darton College GA

    2012

  • 1B

    Ricky Bustamante

    Scottsdale CC AZ

    2012

  • RF

    Josh Reddick

    Oakland

    2012

  • 2B

    Carlos Asuaje

    Nova Southeastern University FL

    2012

  • OF

    Tommy Lane

    Pendleton HS OR

    2012

  • 1B

    Tyler Migl

    St. Marys University TX

    2012

  • SS

    Kenny Corona

    College of the Sequoias CA

    2012

  • OF

    Brook Boudreaux

    Faulkner University AL

    2012

  • 3B

    David Ulrich

    Onondaga CC NY

    2012

  • C

    Tony Loeffler

    Missouri Western State University MO

    2012

  • OF

    Jayson Osborne

    Schenectady CC NY

    2012

  • 3B

    Nick Pascente

    Webber International FL

    2012

  • C

    Eric Hindman

    Polk State College FL

    2012

  • OF

    JJ Nazzaro

    Tacoma College WA

    2012

  • 2B

    Zach Price

    Army NY

    2012

  • P

    Jeremy Hellickson

    Tampa Bay

    2012

  • 3B

    Chase Headley

    San Diego

    2012

  • P

    Jason Dierkes

    St. Josephs NY

    2012

  • OF

    Roberto Olivera

    Monroe College NY

    2012

  • 2B

    Kyle Forsythe

    Lincoln Land CC IL

    2012

  • SS

    Aaron Klineck

    Washington and Jefferson College PA

    2012

  • SS

    Cory Lehman

    Siena Heights University MI

    2012

  • 2B

    Tim Clark

    Western New England University MA

    2012

  • 2B

    Sergio Plasencia

    Glendale CA

    2012

  • 3B

    Bud Collura

    Clark College WA

    2012

  • OF

    Grant Heyman

    Pittsford HS NY

    2012

  • P

    BJ Wilson

    Chemeketa College OR

    2012

  • 1B

    Beau Besaw

    College of the Siskiyous CA

    2012

  • 1B

    Justin Anderson

    Stevenson University MD

    2012

  • C

    Matt Wieters

    Baltimore

    2012

  • LF

    Carlos Gonzalez

    Colorado

    2012

  • OF

    Hal Landers

    Wheaton College MA

    2012

  • C

    Manuel Cabral

    Nothern Essex CC MA

    2012

  • 2B

    C.J. Dailey

    Menlo College CA

    2012

  • C

    Alex Toth

    Marietta College OH

    2012

  • SS

    Edward Figuerora

    Lake Land College IL

    2012

  • SS

    John LeClair

    Herkimer County CC NY

    2012

  • OF

    Jason Kanzler

    University of Buffalo NY

    2012

  • P

    Corey Alexander

    Siena Heights University MI

    2012

  • OF

    Jordan White

    Kentucky Wesleyan College KY

    2012

  • 3B

    Blake May

    Anderson University IN

    2012

  • 2B

    Sam Bumpers

    Iowa Western CC IA

    2012

  • OF

    Jacob Ludvick

    University of La Verne CA

    2012

  • P

    Terry Stankiewicz

    Fort Worth Christian TX

    2012

  • C

    Spencer Kieboom

    Clemson University SC

    2012

  • 3B

    J.C. Snyder

    Salt Lake CC UT

    2012

  • 3B

    T.J. Martin

    UT-Tyler TX

    2012

  • 2B

    Cal Sluberski

    Niagara County CC NY

    2012

  • 1B

    Mark Teixeira

    New York (A)

    2012

  • OF

    Josh Morris

    Stevenson University MD

    2012

  • OF

    Joey Igyarto

    Oakton CC IL

    2012

  • RF

    Jason Heyward

    Atlanta

    2012

  • 1B

    Justin Stowell

    Finger Lakes CC NY

    2012

  • 3B

    Wyatt Mathisen

    Calallen HS TX

    2012

  • SS

    J.J. Hardy

    Baltimore

    2012

  • 2B

    Darwin Barney

    Chicago (N)

    2012

  • 1B

    Adam LaRoche

    Washington

    2012

  • C

    Stuart Turner

    LSU Eunice LA

    2012

  • 2B

    Ossie Hurt

    Bryant HS AR

    2012

  • 3B

    Adrian Beltre

    Texas

    2012

  • OF

    Colby Brenner

    Cosumnes River College CA

    2012

  • SS

    Alex Frederick

    Armstrong Atlantic State University GA

    2012

  • OF

    Jordan Allen

    Howard College TX

    2012

  • OF

    Andrew Calica

    Eastlake HS CA

    2012

  • OF

    Bobby Egeberg

    Colorado School of Mines CO

    2012

  • CF

    Andrew McCutchen

    Pittsburgh

    2012

  • SS

    Jimmy Rollins

    Philadelphia

    2012

  • LF

    Alex Gordon

    Kansas City

    2012

  • P

    Alec Asher

    Polk State College FL

    2012

  • OF

    Danny Susdorf

    UC San Diego CA

    2012

  • CF

    Adam Jones

    Baltimore

    2012

  • OF

    Ethan Lovell

    Warner University FL

    2012

  • P

    Corey Littrell

    University of Kentucky KY

    2012

  • C

    Tyler Harris

    Shilo Christian HS AR

    2012

  • P

    Jake Peavy

    Chicago (A)

    2012

  • SS

    Zach Vincej

    Pepperdine University CA

    2012

  • P

    Chandler Hall

    Armstrong Atlantic State University GA

    2012

  • SS

    Shaun McCarty

    Paradise Valley CC AZ

    2012

  • P

    Dwight Camp

    Carl Albert State College OK

    2012

  • 1B

    Ryne Otis

    Taylor University IN

    2012

  • OF

    Keegan Pafford

    Nothern Essex CC MA

    2012

  • OF

    Kyle Pearson

    LSU Shreveport LA

    2012

  • C

    Yadier Molina

    St. Louis

    2012

  • C

    Chad Carman

    Oklahoma City University OK

    2012

  • 3B

    Tucker Alexander

    Murray State College OK

    2012

  • SS

    Zach Green

    Jesuit HS CA

    2012

  • 3B

    Sherman Johnson

    Florida State University FL

    2012

  • 1B

    Keon Barnum

    King HS FL

    2012

  • 2B

    Robinson Cano

    New York (A)

    2012

  • OF

    Tyler Booth

    Central Arizona College AZ

    2012

  • OF

    JR Head

    Northern Oklahoma College - Enid OK

    2012

  • OF

    Andy Kozak

    Hudson Valley CC NY

    2012

  • P

    Mark Buehrle

    Miami

    2012

  • 1B

    Nick Judkins

    Creighton University NE

    2012

  • OF

    Daniel Muller

    Henry Ford CC MI

    2012

  • P

    Cody Ellerbee

    Tyler JC TX

    2012

  • OF

    Kevin Sullivan

    DeAnza College CA

    2012

  • P

    Mark Buehrle

    Chicago (A)

    2011

  • 3B

    Blake May

    Anderson IN

    2011

  • P

    Tre Britt

    Methodist NC

    2011

  • C

    A.J. Kehlenbeck

    Monroe CC NY

    2011

  • OF

    Darian Johnson

    Mesa CC AZ

    2011

  • 3B

    Justin Jirschele

    UW - Stevens Point WI

    2011

  • 1B

    Joey Votto

    Cincinnati

    2011

  • 3B

    Trey Ford

    South Mountain CC AZ

    2011

  • OF

    Keenyn Walker

    Central Arizona College AZ

    2011

  • SS

    Mike Santora

    Cal Poly Pomona CA

    2011

  • SS

    Blake Schmit

    Des Moines Area CC IA

    2011

  • C

    Scott Sarratt

    Georgia Perimeter College GA

    2011

  • SS

    Christian Vazquez

    New Mexico JC NM

    2011

  • 2B

    Hector Rivera

    North Oklahoma College - Tonkawa OK

    2011

  • 2B

    Chase Lacomb

    CSU - Pueblo CO

    2011

  • OF

    Josh Barnes

    St. Mary KS

    2011

  • CF

    Jacoby Ellsbury

    Boston

    2011

  • P

    Justin Moore

    Dominican NY

    2011

  • 2B

    Dustin Pedroia

    Boston

    2011

  • 3B

    Brian Hernandez

    UC Irvine CA

    2011

  • OF

    Thomas Floyd

    Southern Wesleyan SC

    2011

  • C

    Chad Carman

    Oklahoma City OK

    2011

  • 1B

    Zane Hensley

    Tarleton State TX

    2011

  • OF

    Brian Winsbury

    Scottsdale Christian AZ

    2011

  • 1B

    Alec Brown

    Manchester CC CT

    2011

  • OF

    Matt Richard

    Louisiana State University - Eunice LA

    2011

  • C

    Michael Wiseman

    Wayne State MI

    2011

  • LF

    Gerardo Parra

    Arizona

    2011

  • OF

    Pete Lavin

    San Francisco CA

    2011

  • P

    Clayton Kershaw

    Los Angeles (N)

    2011

  • OF

    Trevor Willis

    Iowa IA

    2011

  • OF

    Ryan Schneider

    St. Cloud Technical and CC MN

    2011

  • P

    Spencer Patton

    Southern Illinois - Edwardsville IL

    2011

  • SS

    Kelby Tomlinson

    Texas Tech TX

    2011

  • OF

    Hal Landers

    Wheaton MA

    2011

  • 2B

    Michael Oliviera

    Fisher MA

    2011

  • C

    Austin Hedges

    Jserra CA

    2011

  • 2B

    Caleb Clowers

    Louisiana - Monroe LA

    2011

  • OF

    Taylor Dugas

    Alabama AL

    2011

  • 3B

    Placido Polanco

    Philadelphia

    2011

  • P

    Mitch Dame

    College of Idaho ID

    2011

  • OF

    Mike Yates

    Western Connecticut CT

    2011

  • OF

    Travis Taijeron

    Cal Poly Pomona CA

    2011

  • SS

    Troy Tulowitzki

    Colorado

    2011

  • CF

    Matt Kemp

    Los Angeles (N)

    2011

  • OF

    Tyler Collins

    Howard College TX

    2011

  • 3B

    Adrian Beltre

    Texas

    2011

  • 2B

    David Henderson

    Butte CA

    2011

  • OF

    Joseph Luna

    Ventura CA

    2011

  • 1B

    Trevor Gretzky

    Oaks Christian CA

    2011

  • 3B

    Kurtis McMallum

    Mesabi Range CTC MN

    2011

  • OF

    Kevin Valerio

    Whitworth WA

    2011

  • 2B

    Jay Baum

    Centennial GA

    2011

  • OF

    Austin Cousino

    Dublin Coffman OH

    2011

  • SS

    Joe Post

    Brookdale CC NJ

    2011

  • OF

    Michael Howard

    Prescott AZ

    2011

  • RF

    Nick Markakis

    Baltimore

    2011

  • P

    Brice Baker

    South Georgia College GA

    2011

  • OF

    Brady Wathan

    Grand View IA

    2011

  • 3B

    Drake Fages

    Biola CA

    2011

  • 3B

    Javier Baez

    Arlington Country Day FL

    2011

  • 1B

    Todd Joyner

    Florence-Darlington Tech SC

    2011

  • 1B

    Kylin Sims

    CCBC - Dundalk MD

    2011

  • OF

    Blake Youngblood

    Assumption MA

    2011

  • C

    John Travnick

    Moorpark CA

    2011

  • 2B

    Brandon Phillips

    Cincinnati

    2011

  • 3B

    Joel Johnson

    Clark College WA

    2011

  • 1B

    Johnathan Erb

    Azusa Pacific CA

    2011

  • OF

    J.R. Head

    Murray State College OK

    2011

  • C

    Kyle Holland

    Manchester CC CT

    2011

  • P

    Joe Ramberg

    Itasca CC MN

    2011

  • C

    Ronnie Shaeffer

    UC Irvine CA

    2011

  • OF

    Nick Navarro

    Laney CA

    2011

  • LF

    Alex Gordon

    Kansas City

    2011

  • 2B

    Taylor Pittman

    Bossier Parish CC LA

    2011

  • OF

    David Kalash

    Ocean County College NJ

    2011

  • SS

    Jason Lash

    Heidelberg OH

    2011

  • P

    Nico Vargas

    Skyline CA

    2011

  • 1B

    Adrian Gonzalez

    Boston

    2011

  • 1B

    CJ Mooney

    Rutgers - Camden NJ

    2011

  • C

    Yadier Molina

    St. Louis

    2011

  • SS

    Erick Aybar

    Los Angeles (A)

    2011

  • C

    Jordan Martin

    Heidelberg OH

    2011

  • 3B

    Luis Barrientos

    Delaware Technical and CC DE

    2011

  • SS

    Brett Balkan

    San Diego Mesa CA

    2011

  • RF

    Andre Ethier

    Los Angeles (N)

    2011

  • OF

    Blaine Posey

    Baton Rouge CC LA

    2011

  • 2B

    Kyle Weeks

    Suffolk County CC - Selden NY

    2011

  • OF

    Eric Herman

    Shippensburg PA

    2011

  • P

    Brandon Liebrant

    Marist IL

    2011

  • SS

    Kirk Walker

    Oklahoma City OK

    2011

  • SS

    Alex Bladino

    St. Francis CA

    2011

  • 2B

    Chris Carrano

    Kean NJ

    2011

  • P

    Aaron Lewellyn

    Danville Area CC IL

    2011

  • OF

    Jared Forbush

    Treasure Valley OR

    2011

  • 1B

    Mike Nemeth

    Connecticut CT

    2011

  • C

    Matt Wieters

    Baltimore

    2011

  • P

    Phillip Gerber

    Cuesta CA

    2011

  • SS

    Garret Rau

    California Baptist University CA

    2010

  • 2B

    John Wagner

    Montgomery College-Germantown MD

    2010

  • OF

    Jordan Tripp

    Golden West College CA

    2010

  • P

    Phil Brua

    Oberlin College OH

    2010

  • OF

    Chad Hunter

    Martin Methodist College TN

    2010

  • OF

    Derek Migrants

    Assumption College MA

    2010

  • OF

    Lyle Williams

    Community College of Rhode Island RI

    2010

  • SS

    Bryan Huff

    Heartland Community College IL

    2010

  • 2B

    Zach Grichor

    University of South Alabama AL

    2010

  • P

    Cam Bedrosian

    East Coweta High School GA

    2010

  • P

    Bronson Arroyo

    Cincinnati

    2010

  • 3B

    Colin Rooney

    Pepperdine University CA

    2010

  • 2B

    Carlos Leyva

    California State University at Dominguez Hills CA

    2010

  • SS

    Wes Carder

    Muskingum College OH

    2010

  • OF

    Laderrius Cole

    Itawamba Community College MS

    2010

  • 3B

    Willie Mann

    Dominican College NY

    2010

  • OF

    David Kalash

    Ocean County College NJ

    2010

  • 1B

    T.J. McManus

    Parkland College IL

    2010

  • 1B

    Mark Teixeira

    New York (A)

    2010

  • SS

    Vance Albitz

    University of California at San Diego CA

    2010

  • OF

    Troy Handza

    California University of Pennsylvania PA

    2010

  • C

    Ryan Hornback

    San Jacinto College-North Texas TX

    2010

  • 2B

    Brandon Phillips

    Cincinnati

    2010

  • CF

    Franklin Gutierrez

    Seattle

    2010

  • C

    Dan Jones

    Marietta College OH

    2010

  • 3B

    Ronny Tanner

    Gloucester County College NJ

    2010

  • 1B

    Albert Pujols

    St. Louis

    2010

  • SS

    Troy Tulowitzki

    Colorado

    2010

  • OF

    Brandon Hederson

    Fresno City College CA

    2010

  • OF

    Ryan Strausborger

    Indiana State University IN

    2010

  • C

    A.J. Lowers

    Manchester Community College CT

    2010

  • OF

    Josh Bates

    Tyler Junior College TX

    2010

  • 3B

    Nick Castellanos

    MCarthy High School FL

    2010

  • 3B

    Scott Rolen

    Cincinnati

    2010

  • 1B

    Brett Van Asdlen

    Joliet Junior College IL

    2010

  • OF

    Diego Martinez

    Mesa Community College AZ

    2010

  • P

    Taylor Hill

    Clackamas Community College OR

    2010

  • OF

    Chase Herrin

    Mississippi College MS

    2010

  • OF

    Kyle Phillips

    Edmonds Community College WA

    2010

  • SS

    Nolan Fontana

    University of Florida FL

    2010

  • OF

    Matt Lowery

    Young Harris College GA

    2010

  • 1B

    Jordan Ribera

    Fresno State University CA

    2010

  • OF

    Tony Rogers

    Hamline University MN

    2010

  • OF

    Bryan Karraker

    Central Arizona College AZ

    2010

  • SS

    Peter Mooney

    Palm Beach State College FL

    2010

  • 1B

    Todd Caldwell

    Milligan University TN

    2010

  • CF

    Shane Victorino

    Philadelphia

    2010

  • C

    Yadier Molina

    St. Louis

    2010

  • 1B

    Trey Holmes

    Pitt Community College NC

    2010

  • 1B

    Victor Mendoza

    Feather River College CA

    2010

  • 2B

    Justin Coats

    Northwood University TX

    2010

  • P

    Anthony Haase

    Cochise College AZ

    2010

  • OF

    Matt Beeber

    Sandy High School OR

    2010

  • 3B

    Joe Perez

    College of the Sequoias CA

    2010

  • P

    Sonny Gray

    Vanderbilt University TN

    2010

  • 3B

    Justin Jirschele

    University of Wisconsin-Stevens Point WI

    2010

  • C

    Jacob Fisher

    Louisiana State University-Eunice LA

    2010

  • OF

    Joe Leftridge

    Howard College TX

    2010

  • 2B

    Michael Stephenson

    Buena Vista University IA

    2010

  • P

    Scott Swinson

    Lee University TN

    2010

  • 2B

    Marcus Littlewood

    Pine View High School UT

    2010

  • OF

    Mitchell Shifflett

    Cosby High School VA

    2010

  • 3B

    Josh Ashenbrenner

    Lewis-Clark State College ID

    2010

  • OF

    Blake Carruthers

    University Of British Columbia BC

    2010

  • C

    Justin O'Connor

    Cowan High School IN

    2010

  • OF

    Dan Scott

    North Central College IL

    2010

  • 2B

    Ivan Hartle

    Iowa Western Community College IA

    2010

  • OF

    Kevin Daudt

    Itasca Community College MN

    2010

  • OF

    Gary Brown

    California State University, Fullerton CA

    2010

  • C

    Kellen Lee

    University of California at San Diego CA

    2010

  • 1B

    Peter Tago

    Dana Hills High School CA

    2010

  • 1B

    Dexter Moreno

    Saint Edwards University TX

    2010

  • 3B

    Nick Judkins

    Iowa Central Community College IA

    2010

  • 3B

    Evan Longoria

    Tampa Bay

    2010

  • SS

    Derek Jeter

    New York (A)

    2010

  • 2B

    Robinson Cano

    New York (A)

    2010

  • RF

    Ichiro Suzuki

    Seattle

    2010

  • C

    Joe Mauer

    Minnesota

    2010

  • OF

    Jarrett Parker

    University of Virginia VA

    2010

  • 2B

    Roger Christensen

    Mott Community College MI

    2010

  • 1B

    Brandon Isaac

    Concordia University-Chicago IL

    2010

  • OF

    Garrett Bock

    Bryant High School AR

    2010

  • P

    Patrick Haugen

    San Francisco State University CA

    2010

  • 3B

    Blake Lively

    College of Southern Idaho ID

    2010

  • CF

    Michael Bourn

    Houston

    2010

  • C

    Austin Goolsby

    Embry-Riddle University FL

    2010

  • SS

    Brian Stamps

    Sacramento City College CA

    2010

  • P

    Mark Buehrle

    Chicago (A)

    2010

  • P

    Dustin Meier

    Oakton Community College IL

    2010

  • SS

    Marcus Riewer

    Itasca Community College MN

    2010

  • LF

    Carlos Gonzalez

    Colorado

    2010

  • 2B

    Chris Mallory

    Allan Hancock College CA

    2010

  • C

    Zack McDonell

    Oxnard College CA

    2010

  • P

    Chris Blackmon

    Eastfield College TX

    2010

  • OF

    Kevin Pillar

    California State University at Dominguez Hills CA

    2010

  • OF

    Terrell Wong

    Westmont College CA

    2010

  • C

    Yasmani Grandal

    University of Miami FL

    2010

  • SS

    Manny Machado

    Brito Private High School FL

    2010

  • LF

    Carl Crawford

    Tampa Bay

    2010

  • 1B

    Adrian Gonzalez

    San Diego

    2009

  • SS

    Ben Orloff

    University of California at Irvine CA

    2009

  • C

    Miles Hamblin

    Howard College TX

    2009

  • 1B

    Justin Cooper

    Wenatchee Valley College WA

    2009

  • 1B

    Kevin Seaver

    California State University-Chico CA

    2009

  • P

    Taylor Hill

    Clackamas Community College OR

    2009

  • SS

    Peter Mooney

    Palm Beach Community College FL

    2009

  • OF

    Greg Ferrell

    Mount Union College OH

    2009

  • SS

    Jon Ubbenga

    William Jewell College MO

    2009

  • SS

    Sean Jamieson

    Niagara County Community College NY

    2009

  • 1B

    Blake Parrott

    Gordon College GA

    2009

  • 1B

    Mark Teixeira

    New York (A)

    2009

  • 3B

    Luke Valerius

    Scottsdale Community College AZ

    2009

  • 2B

    Tyler Robbins

    Des Moines Area Community College IA

    2009

  • 2B

    Mike Moceri

    Kean University NJ

    2009

  • P

    Ethan Guevin

    Carleton College MN

    2009

  • OF

    Nicholas Rosthenhausler

    South Mountain Community College AZ

    2009

  • 1B

    Colton Cane

    Waxahachie High School TX

    2009

  • P

    Jordon Poryer

    Astoria High School OR

    2009

  • P

    Mark Buehrle

    Chicago (A)

    2009

  • 1B

    Joe Correia

    CC of Rhode Island RI

    2009

  • SS

    Mychal Givens

    Plant High School FL

    2009

  • OF

    Shannon Wilkerson

    Augusta State University GA

    2009

  • 2B

    Chris Hall

    Abilene Christian University TX

    2009

  • OF

    Chris Newell

    Western New England College MA

    2009

  • P

    Adam Wainwright

    St. Louis

    2009

  • 3B

    Casey McCollum

    Eastern Oklahoma State College OK

    2009

  • OF

    Nathan Voll

    Itasca Community College MN

    2009

  • 2B

    Placido Polanco

    Detroit

    2009

  • P

    Nick Greenwood

    University of Rhode Island RI

    2009

  • SS

    Todd Meyers

    Adrian College MI

    2009

  • OF

    Everett Williams

    McCallum High School TX

    2009

  • 1B

    Brandon Isaac

    Concordia University Chicago IL

    2009

  • 2B

    Vicente Cafaro

    Creighton University NE

    2009

  • C

    Steven Baron

    John A. Ferguson High School FL

    2009

  • CF

    Torii Hunter

    Los Angeles (A)

    2009

  • 3B

    Ryan Zimmerman

    Washington

    2009

  • C

    Yadier Molina

    St. Louis

    2009

  • C

    Keith Weinkofsky

    Brookdale Community College NJ

    2009

  • CF

    Shane Victorino

    Philadelphia

    2009

  • CF

    Michael Bourn

    Houston

    2009

  • 3B

    Jiovanni Mier

    Bonita High School CA

    2009

  • OF

    A.J. Pollack

    University of Notre Dame IN

    2009

  • C

    Mike Galeotafiore

    The College of New Jersey NJ

    2009

  • 1B

    Nick Lenzendorf

    Viterbo University WI

    2009

  • RF

    Ichiro Suzuki

    Seattle

    2009

  • OF

    Kurt Steinhauer

    Point Loma Nazarene University CA

    2009

  • P

    Jimmy Patterson

    Central Arizona College AZ

    2009

  • 3B

    Dan Leslie

    University of St. Thomas MN

    2009

  • P

    Bryant McCann

    Hastings College NE

    2009

  • SS

    Keith Jennette

    Sierra College CA

    2009

  • 1B

    Darin Ruf

    Creighton University NE

    2009

  • P

    Tim Shibuya

    University of California at San Diego CA

    2009

  • 3B

    James Frederick

    San Bernardino Valley College CA

    2009

  • C

    Joe Mauer

    Minnesota

    2009

  • SS

    Vance Albitz

    University of California at San Diego CA

    2009

  • OF

    Runey Davis

    Howard College TX

    2009

  • P

    Zach Vlietstra

    Riverland Community College MN

    2009

  • 3B

    Brett Henry

    Troy University AL

    2009

  • 3B

    Steve Tansey

    Union County College NJ

    2009

  • OF

    Donavan Tate

    Cartersville High School GA

    2009

  • 2B

    Orlando Hudson

    Los Angeles (N)

    2009

  • 2B

    Ryan Lopez

    Mount Mercy College IA

    2009

  • SS

    Deryk Marks

    Iowa Central Community College IA

    2009

  • C

    Glen Jenkins

    CCBC Dundalk MD

    2009

  • OF

    Collin Bennett

    Tacoma Community College WA

    2009

  • OF

    Brauncy Jenkins Jr.

    Southern Wesleyan University SC

    2009

  • OF

    Tyler Falco

    Glendale Community College AZ

    2009

  • SS

    Jimmy Rollins

    Philadelphia

    2009

  • OF

    Tyson Rowland

    Ashland University OH

    2009

  • OF

    Stephen Pinto

    Manhattanville College NY

    2009

  • 3B

    Mike Pettibone

    Kansas Wesleyan University KS

    2009

  • SS

    Derek Jeter

    New York (A)

    2009

  • CF

    Adam Jones

    Baltimore

    2009

  • 1B

    Alex McCluskey

    Joliet Junior College IL

    2009

  • OF

    Slade Heathcotte

    Texas High School TX

    2009

  • 3B

    Josh Tanner

    University of California at San Diego CA

    2009

  • 2B

    Ivan Rodriguez

    Brookdale Community College NJ

    2009

  • OF

    Trent Mummey

    Auburn University AL

    2009

  • OF

    Jason Ten Eyck

    Lynn University FL

    2009

  • CF

    Matt Kemp

    Los Angeles (N)

    2009

  • OF

    Nick D'Amico

    Lyon College AR

    2009

  • 3B

    Evan Longoria

    Tampa Bay

    2009

  • OF

    Patrick Deao

    Neosho County Community College KS

    2009

  • OF

    Cory Gummelt

    Brookhaven College TX

    2009

  • 2B

    Taylor Heon

    Skyline College CA

    2009

  • C

    Micah Gibbs

    Louisiana State University LA

    2009

  • OF

    Seth Granger

    LSU - Eunice LA

    2009

  • C

    Brett Chamberlain

    Bellevue University NE

    2009

  • P

    Mark Royer

    Cecil College MD

    2009

  • OF

    Chris Barker

    Madison Area Technical College WI

    2009

  • OF

    Rick Hughes

    College of Marin CA

    2009

  • OF

    Keith Sacarakis

    Northampton Community College PA

    2009

  • OF

    Darrell Ceciliani

    Columbia Basin College WA

    2009

  • OF

    Tyler Holt

    Florida State University FL

    2009

  • C

    Kyle Holloway

    Lynn University FL

    2009

  • 2B

    Mike Stiles

    Western Nevada College NV

    2009

  • C

    Jakosa Merced

    Merced College CA

    2009

  • 2B

    David Nick

    Cypress High School CA

    2009

  • CF

    Torii Hunter

    Los Angeles (A)

    2008

  • 3B

    Tyler Tuthill

    Connors State College OK

    2008

  • P

    Adam Telian

    Tufts University MA

    2008

  • OF

    Camden Mamigonian

    Renssalaer Polytechnic Institute NY

    2008

  • OF

    Nick Campbell

    Bryant University RI

    2008

  • 3B

    Grant Grimmett

    Carl Sandburg College IL

    2008

  • P

    Josh Spence

    Central Arizona College AZ

    2008

  • OF

    Alex Hassan

    Duke University NC

    2008

  • OF

    Kyle Lamar

    Ocean County College NJ

    2008

  • P

    Tim Melville

    Holt High School MO

    2008

  • 1B

    Adrian Gonzalez

    San Diego

    2008

  • 3B

    Anthony Hewitt

    Salisbury High School CT

    2008

  • OF

    Aaron Hicks

    Wilson High School CA

    2008

  • OF

    Eldrion Regina

    Sussex County Community College NJ

    2008

  • OF

    Byron Williams

    Danville Area Community College IL

    2008

  • SS

    Maikel De La Rosa

    Kean University NJ

    2008

  • C

    Drew Van Cleave

    Linfield College OR

    2008

  • 3B

    David Wright

    New York (N)

    2008

  • OF

    Mike Miklosey

    Raritan Valley Community College NJ

    2008

  • OF

    Ryan Curl

    St. Francis DeSales High School OH

    2008

  • OF

    Matty Johnson

    Crowder College MO

    2008

  • P

    Korey Noles

    Columbus State University GA

    2008

  • SS

    Luis Herrera

    Queensborough Community College NY

    2008

  • 2B

    Kyle Livingston

    Navarro College TX

    2008

  • OF

    Brian Moran

    Grove City College PA

    2008

  • C

    Brian Ward

    Lewis-Clark State College ID

    2008

  • OF

    Mike Sepesy

    Siena Heights University MI

    2008

  • 1B

    Clay Calfee

    Angelo State University TX

    2008

  • 2B

    John Pogatchnik

    Itasca Community College MN

    2008

  • 2B

    David Adler

    Sonoma State University CA

    2008

  • SS

    Jimmy Rollins

    Philadelphia

    2008

  • OF

    Delta Cleary

    Louisiana State University- Eunice LA

    2008

  • SS

    Tim Beckman

    Griffin High School GA

    2008

  • C

    Kyle Skipworth

    Patriot High School CA

    2008

  • P

    Bryan Wolfe

    Harford Community College MD

    2008

  • 3B

    Matt Ross

    Concordia University CA

    2008

  • CF

    Carlos Beltran

    New York (N)

    2008

  • 1B

    David Worthington

    Danville Area Community College IL

    2008

  • 3B

    Bret Ringer

    Chico State University CA

    2008

  • CF

    Grady Sizemore

    Cleveland

    2008

  • 2B

    Ryan Wilkes

    University of Kentucky KY

    2008

  • 2B

    Brandon Phillips

    Cincinnati

    2008

  • CF

    Shane Victorino

    Philadelphia

    2008

  • 3B

    Jacob Haberman

    Cal State University-East Bay CA

    2008

  • P

    Greg Maddux

    Los Angeles (N)

    2008

  • C

    Joe Mauer

    Minnesota

    2008

  • C

    Cory Brownsten

    Monroe Community College NY

    2008

  • 3B

    Paul Gran

    Washington State University WA

    2008

  • OF

    Charles Acker

    Whittier College CA

    2008

  • OF

    Justin Pennell

    Ouachita Baptist University AR

    2008

  • RF

    Ichiro Suzuki

    Seattle

    2008

  • P

    Nick Franceski

    Montgomery College-Germantown MD

    2008

  • OF

    Sean Ratliff

    Stanford University CA

    2008

  • SS

    Michael Young

    Texas

    2008

  • 1B

    Rich Poythress

    University of Georgia GA

    2008

  • 2B

    Anthony Zych

    St. Rita High School IL

    2008

  • SS

    Deryk Marks

    Iowa Central Community College IA

    2008

  • OF

    Evan Bigley

    Dallas Baptist University TX

    2008

  • SS

    Doug Otto

    Johnson County Community College KS

    2008

  • 1B

    Eric Hosmer

    Plantation Heritage High School FL

    2008

  • 2B

    Drew Denton

    University of the Cumberlands KY

    2008

  • OF

    Albert DeSanto

    Raritan Valley Community College NJ

    2008

  • 3B

    Adrian Beltre

    Seattle

    2008

  • C

    Carlos Ramirez

    Chandler-Gilbert Community College AZ

    2008

  • P

    Adam Holdenrid

    Northern Illinois University IL

    2008

  • 1B

    Carlos Pena

    Tampa Bay

    2008

  • 1B

    Mike Parsons

    Lindenwood University MO

    2008

  • P

    Chris Schwinden

    Fresno Pacific University CA

    2008

  • 2B

    Jamie Chevalier

    Keene State College NH

    2008

  • OF

    Curtis Clark

    Harrison High School AR

    2008

  • 2B

    Taylor McGregor

    Glendale Comminity College AZ

    2008

  • OF

    Christian Johnson

    Central Arizona College AZ

    2008

  • SS

    John Hee

    University of Hawaii HI

    2008

  • OF

    Brandon Peters

    California Baptist University CA

    2008

  • 1B

    Beau Musgjerd

    Itasca Community College MN

    2008

  • C

    Travis Graves

    Eastfield College TX

    2008

  • 3B

    Matt Bauer

    Ridgewater College MN

    2008

  • OF

    Kris Miller

    San Jacinto College- North TX

    2008

  • P

    Mike Mussina

    New York (A)

    2008

  • 1B

    Brad Demmin

    University of Wisconsin-Oshkosh WI

    2008

  • C

    Buster Posey

    Florida State University FL

    2008

  • SS

    Vance Albitz

    University of California-San Diego CA

    2008

  • CF

    Nate McLouth

    Pittsburgh

    2008

  • C

    Chase Blackwood

    Valdosta State University GA

    2008

  • 2B

    Dustin Pedroia

    Boston

    2008

  • SS

    Dylan Connolly

    York College NE

    2008

  • OF

    Kahoi Downing

    Point Loma Nazarene University CA

    2008

  • 1B

    Alan Denman

    University of South Carolina- Sumter SC

    2008

  • OF

    Josh Izokovic

    Limestone College SC

    2008

  • C

    Yadier Molina

    St. Louis

    2008

  • C

    Russell Martin

    Los Angeles (N)

    2007

  • 2B

    Orlando Hudson

    Toronto

    2007

  • CF

    Torii Hunter

    Minnesota

    2007

  • C

    Mike Zaccardo

    SUNY Cortland NY

    2007

  • OF

    John Reisig

    Austin College TX

    2007

  • 2B

    Mike Bionde

    Rutgers State University NJ

    2007

  • C

    Jim Streicher

    Ouachita Baptist University AR

    2007

  • 3B

    Trey Sperring

    San Jacinto College TX

    2007

  • CF

    Carlos Beltran

    New York (N)

    2007

  • P

    Josh Spence

    Central Arizona College AZ

    2007

  • SS

    Peter Kozma

    Owasso High School OK

    2007

  • SS

    Kurt McKee

    Columbus State University GA

    2007

  • OF

    Jeff Deao

    Pittsburg State University KS

    2007

  • OF

    Luke Howarth

    Albertson College ID

    2007

  • 2B

    Ben Wolgamot

    Danville Area CC IL

    2007

  • 1B

    Kevin Atkinson

    New Mexico JC NM

    2007

  • OF

    Derek Bechard

    Kankakee CC IL

    2007

  • C

    Tyler Weber

    Wichita State University KS

    2007

  • 2B

    David Brown

    Columbus State University GA

    2007

  • 3B

    Alec Sowards

    Abilene Christian TX

    2007

  • OF

    Randy Re

    Eastern Connecticut State University CT

    2007

  • P

    Dan Zeffiro

    Kean University NJ

    2007

  • 1B

    Eric Hosmer

    American Heritage School FL

    2007

  • 3B

    Matt Dominguez

    Chatsworth High School CA

    2007

  • 3B

    Dan Biedenharn

    Wright State University IL

    2007

  • OF

    Barry Burk

    Itasca CC MN

    2007

  • C

    Austin Morgan

    Blinn College TX

    2007

  • C

    Justin Hensley

    Scottsdale CC AZ

    2007

  • C

    Ryan Saldivar

    Richland College TX

    2007

  • OF

    Jay Scheidt

    Minnesota West Community and Technical College MN

    2007

  • 1B

    Patrick O'Hail

    Chapman University CA

    2007

  • 2B

    Zack Coleman

    CC of Allegheny County PA

    2007

  • 2B

    Christian Colon

    Canyon High School CA

    2007

  • OF

    Tim Coglietta

    Suffolk County CC-Ammerman Campus NY

    2007

  • 3B

    Adrian Beltre

    Seattle

    2007

  • 2B

    Dan Rezin

    William Jewel College MO

    2007

  • 2B

    Vincente Cafaro

    Iowa Western CC IA

    2007

  • RF

    Jeff Francoeur

    Atlanta

    2007

  • OF

    Bryan Burke

    Frostburg State University MD

    2007

  • 3B

    James Cummings

    Suffolk County CC-Ammerman Campus NY

    2007

  • SS

    Perry Schatzow

    Kean University NJ

    2007

  • OF

    Matt Stiffler

    Ohio University OH

    2007

  • 1B

    Shawn Retz

    CCBC- Catonsville MD

    2007

  • SS

    Jimmy Rollins

    Philadelphia

    2007

  • SS

    Mike Mooney

    Palm Beach CC FL

    2007

  • SS

    Orlando Cabrera

    California

    2007

  • OF

    Jonathan Wyatt

    University of Georgia GA

    2007

  • P

    Bryan Stanley

    Elgin CC IL

    2007

  • OF

    Jered Stanley

    Tennessee Wesleyan College TN

    2007

  • CF

    Aaron Rowand

    Philadelphia

    2007

  • 3B

    David Wright

    New York (N)

    2007

  • 1B

    Michael Crabree

    Houston Baptist University TX

    2007

  • C

    Ryan Moore

    Indiana Wesleyan University IN

    2007

  • 1B

    Darin Ruf

    Creighton University NE

    2007

  • SS

    Sergio Miranda

    Virginia Commonwealth VA

    2007

  • 1B

    Chris Clark

    Delta State University MS

    2007

  • OF

    Zach Cooper

    University of South Carolina-Aiken SC

    2007

  • P

    Jack McGeary

    Roxbury Latin High School MA

    2007

  • SS

    Steven Gauthe

    Copiah-Lincoln CC MS

    2007

  • P

    Greg Maddux

    Los Angeles (N)

    2007

  • OF

    Tony Testin

    Saint Xavier University IL

    2007

  • OF

    Zackary Swasey

    Salt Lake CC UT

    2007

  • CF

    Grady Sizemore

    Cleveland

    2007

  • 2B

    Placido Polanco

    Detroit

    2007

  • OF

    Lee Haydel

    Delgado CC LA

    2007

  • C

    Ivan Rodriguez

    2007

  • OF

    Sammy Lee

    Redlands CC OK

    2007

  • OF

    Wendell Fairley

    George County High School MS

    2007

  • OF

    Tommy Lentz

    Winthrop University SC

    2007

  • SS

    Matt Colella

    Geneva College PA

    2007

  • P

    Johan Santana

    Minnesota

    2007

  • P

    Tyson Ross

    University of California CA

    2007

  • 1B

    Tyler Boekmann

    North Arkansas College AK

    2007

  • OF

    Kentrail Davis

    Theodore High School AL

    2007

  • C

    Travis D'Arnaud

    Lakewood High School CA

    2007

  • CF

    Andruw Jones

    Atlanta

    2007

  • 1B

    Derrek Lee

    Florida

    2007

  • OF

    David Fischer

    Ouachita Baptist University AR

    2007

  • 2B

    Joe Roth

    Emory University GA

    2007

  • OF

    Martin Gordon

    Glendale CC AZ

    2007

  • OF

    Will Campbell

    Cochise College AZ

    2007

  • OF

    Jason Heyward

    Henry County High School GA

    2007

  • 3B

    Brad Coleman

    Hardin-Simmons University TX

    2007

  • P

    Ryan Pope

    Savannah College of Art and Design GA

    2007

  • 3B

    Matt Fox

    Phoenix College AZ

    2007

  • 1B

    Kevin Youkilis

    Boston

    2007

  • 3B

    Jeff Hollister

    Spring Arbor University MI

    2007

  • CF

    Ichiro Suzuki

    Seattle

    2007

  • P

    Kevin Ferguson

    University of Tampa FL

    2007

  • SS

    Jose Molina

    Tyler JC TX

    2007

  • P

    Jensen Pupa

    Montgomery College-Germantown MD

    2007

  • 2B

    Orlando Hudson

    Arizona

    2006

  • SS

    Omar Vizquel

    San Francisco

    2006

  • CF

    Carlos Beltran

    New York (N)

    2006

  • CF

    Vernon Wells

    Toronto

    2006

  • CF

    Andruw Jones

    Atlanta

    2006

  • C

    Ivan Rodriguez

    Detroit

    2006

  • P

    Kenny Rogers

    Detroit

    2006

  • 1B

    Mark Teixeira

    Texas

    2006

  • CF

    Torii Hunter

    Minnesota

    2006

  • 3B

    Eric Chavez

    Oakland

    2006

  • 1B

    Albert Pujols

    St. Louis

    2006

  • 2B

    Mark Grudzielanek

    Kansas City

    2006

  • RF

    Ichiro Suzuki

    Seattle

    2006

  • 3B

    Scott Rolen

    St. Louis

    2006

  • C

    Brad Ausmus

    Houston

    2006

  • SS

    Derek Jeter

    New York (A)

    2006

  • P

    Greg Maddux

    Los Angeles (N)

    2006

  • CF

    Mike Cameron

    San Diego

    2006

  • SS

    Omar Vizquel

    San Francisco

    2005

  • C

    Jason Varitek

    Boston

    2005

  • SS

    Derek Jeter

    New York (A)

    2005

  • P

    Kenny Rogers

    Texas

    2005

  • CF

    Andruw Jones

    Atlanta

    2005

  • P

    Greg Maddux

    Atlanta

    2005

  • 2B

    Orlando Hudson

    Toronto

    2005

  • 3B

    Eric Chavez

    Oakland

    2005

  • CF

    Torii Hunter

    Minnesota

    2005

  • 2B

    Luis Castillo

    Florida

    2005

  • CF

    Jim Edmonds

    St. Louis

    2005

  • C

    Mike Matheny

    San Francisco

    2005

  • 1B

    Derrek Lee

    Chicago (N)

    2005

  • RF

    Bobby Abreu

    Philadelphia

    2005

  • 1B

    Mark Teixeira

    Texas

    2005

  • CF

    Vernon Wells

    Toronto

    2005

  • 3B

    Mike Lowell

    Florida

    2005

  • RF

    Ichiro Suzuki

    Seattle

    2005

  • CF

    Jim Edmonds

    St. Louis

    2004

  • 2B

    Bret Boone

    Seattle

    2004

  • CF

    Steve Finley

    Los Angeles (N)

    2004

  • 2B

    Luis Castillo

    Florida

    2004

  • 3B

    Scott Rolen

    St. Louis

    2004

  • SS

    Cesar Izturis

    Los Angeles (N)

    2004

  • P

    Kenny Rogers

    Texas

    2004

  • C

    Ivan Rodriguez

    Detroit

    2004

  • 1B

    Darin Erstad

    Anaheim

    2004

  • 1B

    Todd Helton

    Colorado

    2004

  • CF

    Torii Hunter

    Minnesota

    2004

  • C

    Mike Matheny

    St. Louis

    2004

  • P

    Greg Maddux

    Atlanta

    2004

  • SS

    Derek Jeter

    New York (A)

    2004

  • CF

    Andruw Jones

    Atlanta

    2004

  • RF

    Ichiro Suzuki

    Seattle

    2004

  • CF

    Vernon Wells

    Toronto

    2004

  • 3B

    Eric Chavez

    Oakland

    2004

  • C

    Bengie Molina

    Anaheim

    2003

  • 3B

    Eric Chavez

    Oakland

    2003

  • 3B

    Scott Rolen

    St. Louis

    2003

  • 1B

    John Olerud

    Seattle

    2003

  • CF

    Andruw Jones

    Atlanta

    2003

  • RF

    Ichiro Suzuki

    Seattle

    2003

  • 1B

    Derrek Lee

    Florida

    2003

  • SS

    Edgar Renteria

    St. Louis

    2003

  • CF

    Jim Edmonds

    St. Louis

    2003

  • P

    Mike Hampton

    Atlanta

    2003

  • 2B

    Bret Boone

    Seattle

    2003

  • 2B

    Luis Castillo

    Florida

    2003

  • CF

    Mike Cameron

    Seattle

    2003

  • SS

    Alex Rodriguez

    Texas

    2003

  • CF

    Torii Hunter

    Minnesota

    2003

  • C

    Mike Matheny

    St. Louis

    2003

  • RF

    Jose Cruz

    San Francisco

    2003

  • P

    Mike Mussina

    New York (A)

    2003

  • 2B

    Bret Boone

    Seattle

    2002

  • SS

    Alex Rodriguez

    Texas

    2002

  • P

    Greg Maddux

    Atlanta

    2002

  • C

    Brad Ausmus

    Houston

    2002

  • 1B

    Todd Helton

    Colorado

    2002

  • SS

    Edgar Renteria

    St. Louis

    2002

  • 2B

    Fernando Vina

    St. Louis

    2002

  • CF

    Jim Edmonds

    St. Louis

    2002

  • CF

    Andruw Jones

    Atlanta

    2002

  • 1B

    John Olerud

    Seattle

    2002

  • 3B

    Eric Chavez

    Oakland

    2002

  • 3B

    Scott Rolen

    St. Louis

    2002

  • RF

    Larry Walker

    Colorado

    2002

  • C

    Bengie Molina

    Anaheim

    2002

  • CF

    Torii Hunter

    Minnesota

    2002

  • RF

    Ichiro Suzuki

    Seattle

    2002

  • P

    Kenny Rogers

    Texas

    2002

  • CF

    Darin Erstad

    Anaheim

    2002

  • CF

    Andruw Jones

    Atlanta

    2001

  • 3B

    Eric Chavez

    Oakland

    2001

  • CF

    Torii Hunter

    Minnesota

    2001

  • CF

    Mike Cameron

    Seattle

    2001

  • SS

    Orlando Cabrera

    Montreal

    2001

  • CF

    Jim Edmonds

    St. Louis

    2001

  • 1B

    Todd Helton

    Colorado

    2001

  • P

    Mike Mussina

    New York (A)

    2001

  • 2B

    Fernando Vina

    St. Louis

    2001

  • SS

    Omar Vizquel

    Cleveland

    2001

  • P

    Greg Maddux

    Atlanta

    2001

  • C

    Brad Ausmus

    Houston

    2001

  • 1B

    Doug Mientkiewicz

    Minnesota

    2001

  • C

    Ivan Rodriguez

    Texas

    2001

  • 3B

    Scott Rolen

    Philadelphia

    2001

  • RF

    Larry Walker

    Colorado

    2001

  • RF

    Ichiro Suzuki

    Seattle

    2001

  • 2B

    Roberto Alomar

    Cleveland

    2001

  • 3B

    Travis Fryman

    Cleveland

    2000

  • SS

    Neifi Perez

    Colorado

    2000

  • 3B

    Scott Rolen

    Philadelphia

    2000

  • 1B

    J.T. Snow

    San Francisco

    2000

  • SS

    Omar Vizquel

    Cleveland

    2000

  • 2B

    Roberto Alomar

    Cleveland

    2000

  • CF

    Jim Edmonds

    St. Louis

    2000

  • CF

    Steve Finley

    Arizona

    2000

  • CF

    Andruw Jones

    Atlanta

    2000

  • C

    Ivan Rodriguez

    Texas

    2000

  • 2B

    Pokey Reese

    Cincinnati

    2000

  • LF

    Darin Erstad

    Anaheim

    2000

  • RF

    Jermaine Dye

    Kansas City

    2000

  • 1B

    John Olerud

    Seattle

    2000

  • CF

    Bernie Williams

    New York (A)

    2000

  • P

    Greg Maddux

    Atlanta

    2000

  • C

    Mike Matheny

    St. Louis

    2000

  • P

    Kenny Rogers

    Texas

    2000

  • SS

    Omar Vizquel

    Cleveland

    1999

  • 3B

    Robin Ventura

    New York (N)

    1999

  • 1B

    J.T. Snow

    San Francisco

    1999

  • CF

    Bernie Williams

    New York (A)

    1999

  • CF

    Andruw Jones

    Atlanta

    1999

  • 2B

    Roberto Alomar

    Cleveland

    1999

  • 1B

    Rafael Palmeiro

    Texas

    1999

  • CF

    Ken Griffey Jr.

    Seattle

    1999

  • 2B

    Pokey Reese

    Cincinnati

    1999

  • 3B

    Scott Brosius

    New York (A)

    1999

  • P

    Greg Maddux

    Atlanta

    1999

  • P

    Mike Mussina

    Baltimore

    1999

  • C

    Ivan Rodriguez

    Texas

    1999

  • CF

    Steve Finley

    Arizona

    1999

  • C

    Mike Lieberthal

    Philadelphia

    1999

  • SS

    Rey Ordonez

    New York (N)

    1999

  • RF

    Larry Walker

    Colorado

    1999

  • RF

    Shawn Green

    Toronto

    1999

  • CF

    Ken Griffey Jr.

    Seattle

    1998

  • 2B

    Bret Boone

    Cincinnati

    1998

  • CF

    Bernie Williams

    New York (A)

    1998

  • C

    Charles Johnson

    Los Angeles (N)

    1998

  • RF

    Larry Walker

    Colorado

    1998

  • C

    Ivan Rodriguez

    Texas

    1998

  • LF

    Barry Bonds

    San Francisco

    1998

  • CF

    Jim Edmonds

    Anaheim

    1998

  • 1B

    Rafael Palmeiro

    Baltimore

    1998

  • P

    Greg Maddux

    Atlanta

    1998

  • 2B

    Roberto Alomar

    Baltimore

    1998

  • 1B

    J.T. Snow

    San Francisco

    1998

  • P

    Mike Mussina

    Baltimore

    1998

  • 3B

    Robin Ventura

    Chicago (A)

    1998

  • SS

    Rey Ordonez

    New York (N)

    1998

  • 3B

    Scott Rolen

    Philadelphia

    1998

  • CF

    Andruw Jones

    Atlanta

    1998

  • SS

    Omar Vizquel

    Cleveland

    1998

  • SS

    Rey Ordonez

    New York (N)

    1997

  • P

    Greg Maddux

    Atlanta

    1997

  • LF

    Barry Bonds

    San Francisco

    1997

  • 3B

    Ken Caminiti

    San Diego

    1997

  • 1B

    Rafael Palmeiro

    Baltimore

    1997

  • C

    Charles Johnson

    Florida

    1997

  • CF

    Bernie Williams

    New York (A)

    1997

  • RF

    Raul Mondesi

    Los Angeles (N)

    1997

  • 3B

    Matt Williams

    Cleveland

    1997

  • 1B

    J.T. Snow

    San Francisco

    1997

  • P

    Mike Mussina

    Baltimore

    1997

  • C

    Ivan Rodriguez

    Texas

    1997

  • RF

    Larry Walker

    Colorado

    1997

  • 2B

    Chuck Knoblauch

    Minnesota

    1997

  • SS

    Omar Vizquel

    Cleveland

    1997

  • 2B

    Craig Biggio

    Houston

    1997

  • CF

    Ken Griffey Jr.

    Seattle

    1997

  • CF

    Jim Edmonds

    Anaheim

    1997

  • CF

    Steve Finley

    San Diego

    1996

  • SS

    Barry Larkin

    Cincinnati

    1996

  • 2B

    Craig Biggio

    Houston

    1996

  • LF

    Barry Bonds

    San Francisco

    1996

  • 1B

    J.T. Snow

    California

    1996

  • CF

    Marquis Grissom

    Atlanta

    1996

  • SS

    Omar Vizquel

    Cleveland

    1996

  • 3B

    Robin Ventura

    Chicago (A)

    1996

  • CF

    Kenny Lofton

    Cleveland

    1996

  • C

    Ivan Rodriguez

    Texas

    1996

  • RF

    Jay Buhner

    Seattle

    1996

  • 3B

    Ken Caminiti

    San Diego

    1996

  • CF

    Ken Griffey Jr.

    Seattle

    1996

  • C

    Charles Johnson

    Florida

    1996

  • P

    Mike Mussina

    Baltimore

    1996

  • 1B

    Mark Grace

    Chicago (N)

    1996

  • 2B

    Roberto Alomar

    Baltimore

    1996

  • P

    Greg Maddux

    Atlanta

    1996

  • 3B

    Wade Boggs

    New York (A)

    1995

  • P

    Greg Maddux

    Atlanta

    1995

  • CF

    Ken Griffey Jr.

    Seattle

    1995

  • P

    Mark Langston

    California

    1995

  • C

    Ivan Rodriguez

    Texas

    1995

  • RF

    Raul Mondesi

    Los Angeles (N)

    1995

  • CF

    Steve Finley

    San Diego

    1995

  • C

    Charles Johnson

    Florida

    1995

  • 1B

    Mark Grace

    Chicago (N)

    1995

  • CF

    Kenny Lofton

    Cleveland

    1995

  • 2B

    Roberto Alomar

    Toronto

    1995

  • SS

    Omar Vizquel

    Cleveland

    1995

  • CF

    Devon White

    Toronto

    1995

  • CF

    Marquis Grissom

    Atlanta

    1995

  • 3B

    Ken Caminiti

    San Diego

    1995

  • SS

    Barry Larkin

    Cincinnati

    1995

  • 2B

    Craig Biggio

    Houston

    1995

  • 1B

    J.T. Snow

    California

    1995

  • 2B

    Craig Biggio

    Houston

    1994

  • CF

    Darren Lewis

    San Francisco

    1994

  • C

    Ivan Rodriguez

    Texas

    1994

  • SS

    Omar Vizquel

    Cleveland

    1994

  • C

    Tom Pagnozzi

    St. Louis

    1994

  • CF

    Kenny Lofton

    Cleveland

    1994

  • 1B

    Jeff Bagwell

    Houston

    1994

  • P

    Mark Langston

    California

    1994

  • SS

    Barry Larkin

    Cincinnati

    1994

  • 2B

    Roberto Alomar

    Toronto

    1994

  • 3B

    Wade Boggs

    New York (A)

    1994

  • CF

    Devon White

    Toronto

    1994

  • CF

    Marquis Grissom

    Montreal

    1994

  • CF

    Ken Griffey Jr.

    Seattle

    1994

  • 3B

    Matt Williams

    San Francisco

    1994

  • 1B

    Don Mattingly

    New York (A)

    1994

  • P

    Greg Maddux

    Atlanta

    1994

  • LF

    Barry Bonds

    San Francisco

    1994

  • CF

    Kenny Lofton

    Cleveland

    1993

  • 1B

    Mark Grace

    Chicago (N)

    1993

  • SS

    Jay Bell

    Pittsburgh

    1993

  • 3B

    Matt Williams

    San Francisco

    1993

  • C

    Ivan Rodriguez

    Texas

    1993

  • P

    Greg Maddux

    Atlanta

    1993

  • SS

    Omar Vizquel

    Seattle

    1993

  • 2B

    Robby Thompson

    San Francisco

    1993

  • 1B

    Don Mattingly

    New York (A)

    1993

  • CF

    Ken Griffey Jr.

    Seattle

    1993

  • CF

    Marquis Grissom

    Montreal

    1993

  • RF

    Larry Walker

    Montreal

    1993

  • P

    Mark Langston

    California

    1993

  • 3B

    Robin Ventura

    Chicago (A)

    1993

  • LF

    Barry Bonds

    San Francisco

    1993

  • C

    Kirt Manwaring

    San Francisco

    1993

  • CF

    Devon White

    Toronto

    1993

  • 2B

    Roberto Alomar

    Toronto

    1993

  • CF

    Kirby Puckett

    Minnesota

    1992

  • LF

    Barry Bonds

    Pittsburgh

    1992

  • SS

    Ozzie Smith

    St. Louis

    1992

  • 2B

    Jose Lind

    Pittsburgh

    1992

  • RF

    Larry Walker

    Montreal

    1992

  • SS

    Cal Ripken

    Baltimore

    1992

  • 3B

    Terry Pendleton

    Atlanta

    1992

  • 1B

    Don Mattingly

    New York (A)

    1992

  • C

    Tom Pagnozzi

    St. Louis

    1992

  • CF

    Andy Van Slyke

    Pittsburgh

    1992

  • C

    Ivan Rodriguez

    Texas

    1992

  • P

    Mark Langston

    California

    1992

  • CF

    Ken Griffey Jr.

    Seattle

    1992

  • P

    Greg Maddux

    Chicago (N)

    1992

  • 3B

    Robin Ventura

    Chicago (A)

    1992

  • 2B

    Roberto Alomar

    Toronto

    1992

  • CF

    Devon White

    Toronto

    1992

  • 1B

    Mark Grace

    Chicago (N)

    1992

  • CF

    Andy Van Slyke

    Pittsburgh

    1991

  • SS

    Ozzie Smith

    St. Louis

    1991

  • C

    Tom Pagnozzi

    St. Louis

    1991

  • C

    Tony Pena

    Boston

    1991

  • CF

    Ken Griffey Jr.

    Seattle

    1991

  • LF

    Barry Bonds

    Pittsburgh

    1991

  • 3B

    Robin Ventura

    Chicago (A)

    1991

  • 2B

    Roberto Alomar

    Toronto

    1991

  • P

    Mark Langston

    California

    1991

  • 3B

    Matt Williams

    San Francisco

    1991

  • CF

    Kirby Puckett

    Minnesota

    1991

  • CF

    Devon White

    Toronto

    1991

  • P

    Greg Maddux

    Chicago (N)

    1991

  • 1B

    Don Mattingly

    New York (A)

    1991

  • RF

    Tony Gwynn

    San Diego

    1991

  • 1B

    Will Clark

    San Francisco

    1991

  • 2B

    Ryne Sandberg

    Chicago (N)

    1991

  • SS

    Cal Ripken

    Baltimore

    1991

  • LF

    Barry Bonds

    Pittsburgh

    1990

  • P

    Mike Boddicker

    Boston

    1990

  • SS

    Ozzie Smith

    St. Louis

    1990

  • CF

    Gary Pettis

    Texas

    1990

  • 2B

    Ryne Sandberg

    Chicago (N)

    1990

  • 1B

    Andres Galarraga

    Montreal

    1990

  • 1B

    Mark McGwire

    Oakland

    1990

  • 3B

    Kelly Gruber

    Toronto

    1990

  • 3B

    Tim Wallach

    Montreal

    1990

  • 2B

    Harold Reynolds

    Seattle

    1990

  • P

    Greg Maddux

    Chicago (N)

    1990

  • CF

    Andy Van Slyke

    Pittsburgh

    1990

  • RF

    Tony Gwynn

    San Diego

    1990

  • CF

    Ellis Burks

    Boston

    1990

  • CF

    Ken Griffey Jr.

    Seattle

    1990

  • C

    Benito Santiago

    San Diego

    1990

  • SS

    Ozzie Guillen

    Chicago (A)

    1990

  • C

    Sandy Alomar

    Cleveland

    1990

  • CF

    Kirby Puckett

    Minnesota

    1989

  • 1B

    Don Mattingly

    New York (A)

    1989

  • 3B

    Terry Pendleton

    St. Louis

    1989

  • SS

    Ozzie Smith

    St. Louis

    1989

  • 2B

    Ryne Sandberg

    Chicago (N)

    1989

  • 2B

    Harold Reynolds

    Seattle

    1989

  • 1B

    Andres Galarraga

    Montreal

    1989

  • CF

    Eric Davis

    Cincinnati

    1989

  • RF

    Tony Gwynn

    San Diego

    1989

  • CF

    Gary Pettis

    Detroit

    1989

  • P

    Ron Darling

    New York (N)

    1989

  • C

    Bob Boone

    Kansas City

    1989

  • CF

    Devon White

    California

    1989

  • 3B

    Gary Gaetti

    Minnesota

    1989

  • SS

    Tony Fernandez

    Toronto

    1989

  • P

    Bret Saberhagen

    Kansas City

    1989

  • CF

    Andy Van Slyke

    Pittsburgh

    1989

  • C

    Benito Santiago

    San Diego

    1989

  • CF

    Andy Van Slyke

    Pittsburgh

    1988

  • C

    Benito Santiago

    San Diego

    1988

  • SS

    Ozzie Smith

    St. Louis

    1988

  • CF

    Devon White

    California

    1988

  • 3B

    Gary Gaetti

    Minnesota

    1988

  • 2B

    Harold Reynolds

    Seattle

    1988

  • 2B

    Ryne Sandberg

    Chicago (N)

    1988

  • RF

    Andre Dawson

    Chicago (N)

    1988

  • CF

    Eric Davis

    Cincinnati

    1988

  • 1B

    Don Mattingly

    New York (A)

    1988

  • C

    Bob Boone

    California

    1988

  • P

    Orel Hershiser

    Los Angeles (N)

    1988

  • SS

    Tony Fernandez

    Toronto

    1988

  • 1B

    Keith Hernandez

    New York (N)

    1988

  • CF

    Kirby Puckett

    Minnesota

    1988

  • 3B

    Tim Wallach

    Montreal

    1988

  • P

    Mark Langston

    Seattle

    1988

  • CF

    Gary Pettis

    Detroit

    1988

  • RF

    Tony Gwynn

    San Diego

    1987

  • SS

    Ozzie Smith

    St. Louis

    1987

  • P

    Mark Langston

    Seattle

    1987

  • 1B

    Don Mattingly

    New York (A)

    1987

  • CF

    Eric Davis

    Cincinnati

    1987

  • SS

    Tony Fernandez

    Toronto

    1987

  • RF

    Dave Winfield

    New York (A)

    1987

  • 3B

    Gary Gaetti

    Minnesota

    1987

  • RF

    Jesse Barfield

    Toronto

    1987

  • C

    Bob Boone

    California

    1987

  • 3B

    Terry Pendleton

    St. Louis

    1987

  • CF

    Kirby Puckett

    Minnesota

    1987

  • RF

    Andre Dawson

    Chicago (N)

    1987

  • P

    Rick Reuschel

    San Francisco

    1987

  • 2B

    Ryne Sandberg

    Chicago (N)

    1987

  • C

    Mike LaValliere

    Pittsburgh

    1987

  • 1B

    Keith Hernandez

    New York (N)

    1987

  • 2B

    Frank White

    Kansas City

    1987

  • C

    Jody Davis

    Chicago (N)

    1986

  • P

    Fernando Valenzuela

    Los Angeles (N)

    1986

  • C

    Bob Boone

    California

    1986

  • CF

    Willie McGee

    St. Louis

    1986

  • RF

    Jesse Barfield

    Toronto

    1986

  • CF

    Gary Pettis

    California

    1986

  • RF

    Tony Gwynn

    San Diego

    1986

  • SS

    Tony Fernandez

    Toronto

    1986

  • P

    Ron Guidry

    New York (A)

    1986

  • 2B

    Ryne Sandberg

    Chicago (N)

    1986

  • 1B

    Keith Hernandez

    New York (N)

    1986

  • SS

    Ozzie Smith

    St. Louis

    1986

  • 3B

    Mike Schmidt

    Philadelphia

    1986

  • CF

    Dale Murphy

    Atlanta

    1986

  • 2B

    Frank White

    Kansas City

    1986

  • CF

    Kirby Puckett

    Minnesota

    1986

  • 3B

    Gary Gaetti

    Minnesota

    1986

  • 1B

    Don Mattingly

    New York (A)

    1986

  • 1B

    Don Mattingly

    New York (A)

    1985

  • RF

    Dwight Evans

    Boston

    1985

  • CF

    Gary Pettis

    California

    1985

  • C

    Tony Pena

    Pittsburgh

    1985

  • SS

    Alfredo Griffin

    Oakland

    1985

  • SS

    Ozzie Smith

    St. Louis

    1985

  • RF

    Dave Winfield

    New York (A)

    1985

  • 1B

    Keith Hernandez

    New York (N)

    1985

  • P

    Ron Guidry

    New York (A)

    1985

  • C

    Lance Parrish

    Detroit

    1985

  • 2B

    Lou Whitaker

    Detroit

    1985

  • P

    Rick Reuschel

    Pittsburgh

    1985

  • CF

    Dale Murphy

    Atlanta

    1985

  • CF

    Dwayne Murphy

    Oakland

    1985

  • 2B

    Ryne Sandberg

    Chicago (N)

    1985

  • 3B

    George Brett

    Kansas City

    1985

  • RF

    Andre Dawson

    Montreal

    1985

  • CF

    Willie McGee

    St. Louis

    1985

  • 3B

    Tim Wallach

    Montreal

    1985

  • SS

    Alan Trammell

    Detroit

    1984

  • 3B

    Buddy Bell

    Texas

    1984

  • C

    Lance Parrish

    Detroit

    1984

  • C

    Tony Pena

    Pittsburgh

    1984

  • CF

    Dale Murphy

    Atlanta

    1984

  • 1B

    Keith Hernandez

    New York (N)

    1984

  • 1B

    Eddie Murray

    Baltimore

    1984

  • RF

    Dave Winfield

    New York (A)

    1984

  • 2B

    Lou Whitaker

    Detroit

    1984

  • 2B

    Ryne Sandberg

    Chicago (N)

    1984

  • RF

    Dwight Evans

    Boston

    1984

  • 3B

    Mike Schmidt

    Philadelphia

    1984

  • P

    Joaquin Andujar

    St. Louis

    1984

  • CF

    Bob Dernier

    Chicago (N)

    1984

  • RF

    Andre Dawson

    Montreal

    1984

  • CF

    Dwayne Murphy

    Oakland

    1984

  • SS

    Ozzie Smith

    St. Louis

    1984

  • P

    Ron Guidry

    New York (A)

    1984

  • CF

    Andre Dawson

    Montreal

    1983

  • C

    Lance Parrish

    Detroit

    1983

  • CF

    Willie McGee

    St. Louis

    1983

  • 2B

    Lou Whitaker

    Detroit

    1983

  • C

    Tony Pena

    Pittsburgh

    1983

  • 1B

    Eddie Murray

    Baltimore

    1983

  • SS

    Ozzie Smith

    St. Louis

    1983

  • P

    Ron Guidry

    New York (A)

    1983

  • CF

    Dale Murphy

    Atlanta

    1983

  • LF

    Dave Winfield

    New York (A)

    1983

  • CF

    Dwayne Murphy

    Oakland

    1983

  • 3B

    Mike Schmidt

    Philadelphia

    1983

  • SS

    Alan Trammell

    Detroit

    1983

  • 3B

    Buddy Bell

    Texas

    1983

  • 2B

    Ryne Sandberg

    Chicago (N)

    1983

  • RF

    Dwight Evans

    Boston

    1983

  • P

    Phil Niekro

    Atlanta

    1983

  • 1B

    Keith Hernandez

    St. Louis

    1983

  • C

    Bob Boone

    California

    1982

  • CF

    Andre Dawson

    Montreal

    1982

  • C

    Gary Carter

    Montreal

    1982

  • CF

    Dwayne Murphy

    Oakland

    1982

  • 1B

    Keith Hernandez

    St. Louis

    1982

  • CF

    Dale Murphy

    Atlanta

    1982

  • LF

    Dave Winfield

    New York (A)

    1982

  • SS

    Ozzie Smith

    St. Louis

    1982

  • 3B

    Buddy Bell

    Texas

    1982

  • 2B

    Manny Trillo

    Philadelphia

    1982

  • CF

    Garry Maddox

    Philadelphia

    1982

  • P

    Ron Guidry

    New York (A)

    1982

  • P

    Phil Niekro

    Atlanta

    1982

  • RF

    Dwight Evans

    Boston

    1982

  • 1B

    Eddie Murray

    Baltimore

    1982

  • 3B

    Mike Schmidt

    Philadelphia

    1982

  • 2B

    Frank White

    Kansas City

    1982

  • SS

    Robin Yount

    Milwaukee

    1982

  • LF

    Rickey Henderson

    Oakland

    1981

  • SS

    Ozzie Smith

    San Diego

    1981

  • RF

    Dwight Evans

    Boston

    1981

  • P

    Mike Norris

    Oakland

    1981

  • CF

    Garry Maddox

    Philadelphia

    1981

  • 1B

    Keith Hernandez

    St. Louis

    1981

  • P

    Steve Carlton

    Philadelphia

    1981

  • 1B

    Mike Squires

    Chicago (A)

    1981

  • C

    Jim Sundberg

    Texas

    1981

  • CF

    Dwayne Murphy

    Oakland

    1981

  • LF

    Dusty Baker

    Los Angeles (N)

    1981

  • 3B

    Buddy Bell

    Texas

    1981

  • C

    Gary Carter

    Montreal

    1981

  • SS

    Alan Trammell

    Detroit

    1981

  • 2B

    Frank White

    Kansas City

    1981

  • 2B

    Manny Trillo

    Philadelphia

    1981

  • CF

    Andre Dawson

    Montreal

    1981

  • 3B

    Mike Schmidt

    Philadelphia

    1981

  • SS

    Ozzie Smith

    San Diego

    1980

  • RF

    Dave Winfield

    San Diego

    1980

  • 3B

    Buddy Bell

    Texas

    1980

  • 2B

    Doug Flynn

    New York (N)

    1980

  • CF

    Fred Lynn

    Boston

    1980

  • C

    Jim Sundberg

    Texas

    1980

  • P

    Mike Norris

    Oakland

    1980

  • CF

    Andre Dawson

    Montreal

    1980

  • CF

    Dwayne Murphy

    Oakland

    1980

  • 3B

    Mike Schmidt

    Philadelphia

    1980

  • SS

    Alan Trammell

    Detroit

    1980

  • 1B

    Cecil Cooper

    Milwaukee

    1980

  • P

    Phil Niekro

    Atlanta

    1980

  • 2B

    Frank White

    Kansas City

    1980

  • 1B

    Keith Hernandez

    St. Louis

    1980

  • LF

    Willie Wilson

    Kansas City

    1980

  • CF

    Garry Maddox

    Philadelphia

    1980

  • C

    Gary Carter

    Montreal

    1980

  • RF

    Dave Parker

    Pittsburgh

    1979

  • CF

    Garry Maddox

    Philadelphia

    1979

  • RF

    Sixto Lezcano

    Milwaukee

    1979

  • 2B

    Frank White

    Kansas City

    1979

  • RF

    Dave Winfield

    San Diego

    1979

  • 1B

    Cecil Cooper

    Milwaukee

    1979

  • RF

    Dwight Evans

    Boston

    1979

  • P

    Jim Palmer

    Baltimore

    1979

  • SS

    Rick Burleson

    Boston

    1979

  • P

    Phil Niekro

    Atlanta

    1979

  • C

    Jim Sundberg

    Texas

    1979

  • 3B

    Mike Schmidt

    Philadelphia

    1979

  • CF

    Fred Lynn

    Boston

    1979

  • C

    Bob Boone

    Philadelphia

    1979

  • 1B

    Keith Hernandez

    St. Louis

    1979

  • 2B

    Manny Trillo

    Philadelphia

    1979

  • SS

    Dave Concepcion

    Cincinnati

    1979

  • 3B

    Buddy Bell

    Texas

    1979

  • P

    Jim Palmer

    Baltimore

    1978

  • CF

    Rick Miller

    California

    1978

  • C

    Bob Boone

    Philadelphia

    1978

  • P

    Phil Niekro

    Atlanta

    1978

  • CF

    Garry Maddox

    Philadelphia

    1978

  • RF

    Ellis Valentine

    Montreal

    1978

  • 1B

    Chris Chambliss

    New York (A)

    1978

  • SS

    Mark Belanger

    Baltimore

    1978

  • 3B

    Mike Schmidt

    Philadelphia

    1978

  • 2B

    Frank White

    Kansas City

    1978

  • 1B

    Keith Hernandez

    St. Louis

    1978

  • CF

    Fred Lynn

    Boston

    1978

  • C

    Jim Sundberg

    Texas

    1978

  • RF

    Dave Parker

    Pittsburgh

    1978

  • RF

    Dwight Evans

    Boston

    1978

  • 2B

    Davey Lopes

    Los Angeles (N)

    1978

  • 3B

    Graig Nettles

    New York (A)

    1978

  • SS

    Larry Bowa

    Philadelphia

    1978

  • P

    Jim Kaat

    Philadelphia

    1977

  • 2B

    Joe Morgan

    Cincinnati

    1977

  • LF

    Carl Yastrzemski

    Boston

    1977

  • SS

    Dave Concepcion

    Cincinnati

    1977

  • C

    Johnny Bench

    Cincinnati

    1977

  • 2B

    Frank White

    Kansas City

    1977

  • 1B

    Steve Garvey

    Los Angeles (N)

    1977

  • RF

    Dave Parker

    Pittsburgh

    1977

  • C

    Jim Sundberg

    Texas

    1977

  • 1B

    Jim Spencer

    Chicago (A)

    1977

  • SS

    Mark Belanger

    Baltimore

    1977

  • CF

    Cesar Geronimo

    Cincinnati

    1977

  • CF

    Juan Beniquez

    Texas

    1977

  • RF

    Al Cowens

    Kansas City

    1977

  • CF

    Garry Maddox

    Philadelphia

    1977

  • 3B

    Mike Schmidt

    Philadelphia

    1977

  • 3B

    Graig Nettles

    New York (A)

    1977

  • P

    Jim Palmer

    Baltimore

    1977

  • 3B

    Aurelio Rodriguez

    Detroit

    1976

  • CF

    Cesar Geronimo

    Cincinnati

    1976

  • CF

    Rick Manning

    Cleveland

    1976

  • C

    Jim Sundberg

    Texas

    1976

  • 1B

    Steve Garvey

    Los Angeles (N)

    1976

  • CF

    Garry Maddox

    Philadelphia

    1976

  • CF

    Cesar Cedeno

    Houston

    1976

  • RF

    Dwight Evans

    Boston

    1976

  • C

    Johnny Bench

    Cincinnati

    1976

  • 1B

    George Scott

    Milwaukee

    1976

  • LF

    Joe Rudi

    Oakland

    1976

  • SS

    Mark Belanger

    Baltimore

    1976

  • 2B

    Bobby Grich

    Baltimore

    1976

  • 2B

    Joe Morgan

    Cincinnati

    1976

  • P

    Jim Palmer

    Baltimore

    1976

  • 3B

    Mike Schmidt

    Philadelphia

    1976

  • P

    Jim Kaat

    Philadelphia

    1976

  • SS

    Dave Concepcion

    Cincinnati

    1976

  • CF

    Cesar Cedeno

    Houston

    1975

  • 3B

    Ken Reitz

    St. Louis

    1975

  • CF

    Fred Lynn

    Boston

    1975

  • 2B

    Joe Morgan

    Cincinnati

    1975

  • 1B

    Steve Garvey

    Los Angeles (N)

    1975

  • LF

    Joe Rudi

    Oakland

    1975

  • SS

    Mark Belanger

    Baltimore

    1975

  • CF

    Paul Blair

    Baltimore

    1975

  • SS

    Dave Concepcion

    Cincinnati

    1975

  • C

    Johnny Bench

    Cincinnati

    1975

  • 2B

    Bobby Grich

    Baltimore

    1975

  • P

    Andy Messersmith

    Los Angeles (N)

    1975

  • P

    Jim Kaat

    Chicago (A)

    1975

  • CF

    Cesar Geronimo

    Cincinnati

    1975

  • 1B

    George Scott

    Milwaukee

    1975

  • CF

    Garry Maddox

    San Francisco

    1975

  • C

    Thurman Munson

    New York (A)

    1975

  • 3B

    Brooks Robinson

    Baltimore

    1975

  • 3B

    Doug Rader

    Houston

    1974

  • C

    Thurman Munson

    New York (A)

    1974

  • 2B

    Joe Morgan

    Cincinnati

    1974

  • 1B

    Steve Garvey

    Los Angeles (N)

    1974

  • CF

    Cesar Geronimo

    Cincinnati

    1974

  • CF

    Paul Blair

    Baltimore

    1974

  • RF

    Bobby Bonds

    San Francisco

    1974

  • C

    Johnny Bench

    Cincinnati

    1974

  • P

    Jim Kaat

    Chicago (A)

    1974

  • 2B

    Bobby Grich

    Baltimore

    1974

  • SS

    Dave Concepcion

    Cincinnati

    1974

  • 1B

    George Scott

    Milwaukee

    1974

  • P

    Andy Messersmith

    Los Angeles (N)

    1974

  • 3B

    Brooks Robinson

    Baltimore

    1974

  • SS

    Mark Belanger

    Baltimore

    1974

  • LF

    Joe Rudi

    Oakland

    1974

  • CF

    Amos Otis

    Kansas City

    1974

  • CF

    Cesar Cedeno

    Houston

    1974

  • 3B

    Doug Rader

    Houston

    1973

  • 2B

    Joe Morgan

    Cincinnati

    1973

  • CF

    Mickey Stanley

    Detroit

    1973

  • RF

    Bobby Bonds

    San Francisco

    1973

  • 3B

    Brooks Robinson

    Baltimore

    1973

  • 1B

    George Scott

    Milwaukee

    1973

  • 2B

    Bobby Grich

    Baltimore

    1973

  • 1B

    Mike Jorgensen

    Montreal

    1973

  • CF

    Cesar Cedeno

    Houston

    1973

  • CF

    Amos Otis

    Kansas City

    1973

  • CF

    Willie Davis

    Los Angeles (N)

    1973

  • P

    Bob Gibson

    St. Louis

    1973

  • C

    Thurman Munson

    New York (A)

    1973

  • SS

    Mark Belanger

    Baltimore

    1973

  • P

    Jim Kaat

    Chicago (A)

    1973

  • SS

    Roger Metzger

    Houston

    1973

  • C

    Johnny Bench

    Cincinnati

    1973

  • CF

    Paul Blair

    Baltimore

    1973

  • 3B

    Doug Rader

    Houston

    1972

  • CF

    Cesar Cedeno

    Houston

    1972

  • 2B

    Doug Griffin

    Boston

    1972

  • CF

    Paul Blair

    Baltimore

    1972

  • P

    Bob Gibson

    St. Louis

    1972

  • P

    Jim Kaat

    Minnesota

    1972

  • SS

    Larry Bowa

    Philadelphia

    1972

  • CF

    Willie Davis

    Los Angeles (N)

    1972

  • C

    Johnny Bench

    Cincinnati

    1972

  • C

    Carlton Fisk

    Boston

    1972

  • 1B

    George Scott

    Milwaukee

    1972

  • CF

    Bobby Murcer

    New York (A)

    1972

  • 2B

    Felix Millan

    Atlanta

    1972

  • RF

    Roberto Clemente

    Pittsburgh

    1972

  • CF

    Ken Berry

    California

    1972

  • 3B

    Brooks Robinson

    Baltimore

    1972

  • 1B

    Wes Parker

    Los Angeles (N)

    1972

  • SS

    Ed Brinkman

    Detroit

    1972

  • CF

    Willie Davis

    Los Angeles (N)

    1971

  • CF

    Amos Otis

    Kansas City

    1971

  • C

    Ray Fosse

    Cleveland

    1971

  • 2B

    Davey Johnson

    Baltimore

    1971

  • 3B

    Doug Rader

    Houston

    1971

  • SS

    Bud Harrelson

    New York (N)

    1971

  • C

    Johnny Bench

    Cincinnati

    1971

  • RF

    Bobby Bonds

    San Francisco

    1971

  • P

    Jim Kaat

    Minnesota

    1971

  • 1B

    Wes Parker

    Los Angeles (N)

    1971

  • P

    Bob Gibson

    St. Louis

    1971

  • 2B

    Tommy Helms

    Cincinnati

    1971

  • CF

    Paul Blair

    Baltimore

    1971

  • LF

    Carl Yastrzemski

    Boston

    1971

  • 1B

    George Scott

    Boston

    1971

  • SS

    Mark Belanger

    Baltimore

    1971

  • RF

    Roberto Clemente

    Pittsburgh

    1971

  • 3B

    Brooks Robinson

    Baltimore

    1971

  • 2B

    Tommy Helms

    Cincinnati

    1970

  • RF

    Roberto Clemente

    Pittsburgh

    1970

  • P

    Jim Kaat

    Minnesota

    1970

  • CF

    Paul Blair

    Baltimore

    1970

  • 1B

    Wes Parker

    Los Angeles (N)

    1970

  • RF

    Pete Rose

    Cincinnati

    1970

  • 3B

    Doug Rader

    Houston

    1970

  • CF

    Mickey Stanley

    Detroit

    1970

  • CF

    Tommie Agee

    New York (N)

    1970

  • C

    Johnny Bench

    Cincinnati

    1970

  • SS

    Luis Aparicio

    Baltimore

    1970

  • SS

    Don Kessinger

    Chicago (N)

    1970

  • C

    Ray Fosse

    Cleveland

    1970

  • 1B

    Jim Spencer

    California

    1970

  • P

    Bob Gibson

    St. Louis

    1970

  • CF

    Ken Berry

    Chicago (A)

    1970

  • 3B

    Brooks Robinson

    Baltimore

    1970

  • 2B

    Davey Johnson

    Baltimore

    1970

  • LF

    Carl Yastrzemski

    Boston

    1969

  • 1B

    Wes Parker

    Los Angeles (N)

    1969

  • SS

    Don Kessinger

    Chicago (N)

    1969

  • P

    Jim Kaat

    Minnesota

    1969

  • C

    Bill Freehan

    Detroit

    1969

  • CF

    Paul Blair

    Baltimore

    1969

  • SS

    Mark Belanger

    Baltimore

    1969

  • RF

    Roberto Clemente

    Pittsburgh

    1969

  • C

    Johnny Bench

    Cincinnati

    1969

  • P

    Bob Gibson

    St. Louis

    1969

  • CF

    Curt Flood

    St. Louis

    1969

  • RF

    Pete Rose

    Cincinnati

    1969

  • 1B

    Joe Pepitone

    New York (A)

    1969

  • CF

    Mickey Stanley

    Detroit

    1969

  • 3B

    Brooks Robinson

    Baltimore

    1969

  • 2B

    Davey Johnson

    Baltimore

    1969

  • 3B

    Clete Boyer

    Atlanta

    1969

  • 2B

    Felix Millan

    Atlanta

    1969

  • 1B

    George Scott

    Boston

    1968

  • C

    Johnny Bench

    Cincinnati

    1968

  • RF

    Roberto Clemente

    Pittsburgh

    1968

  • P

    Bob Gibson

    St. Louis

    1968

  • 3B

    Brooks Robinson

    Baltimore

    1968

  • P

    Jim Kaat

    Minnesota

    1968

  • C

    Bill Freehan

    Detroit

    1968

  • 3B

    Ron Santo

    Chicago (N)

    1968

  • CF

    Reggie Smith

    Boston

    1968

  • 1B

    Wes Parker

    Los Angeles (N)

    1968

  • LF

    Carl Yastrzemski

    Boston

    1968

  • CF

    Curt Flood

    St. Louis

    1968

  • SS

    Luis Aparicio

    Baltimore

    1968

  • CF

    Willie Mays

    San Francisco

    1968

  • 2B

    Glenn Beckert

    Chicago (N)

    1968

  • 2B

    Bobby Knoop

    California

    1968

  • SS

    Dal Maxvill

    St. Louis

    1968

  • CF

    Mickey Stanley

    Detroit

    1968

  • RF

    Al Kaline

    Detroit

    1967

  • 2B

    Bill Mazeroski

    Pittsburgh

    1967

  • LF

    Carl Yastrzemski

    Boston

    1967

  • CF

    Paul Blair

    Baltimore

    1967

  • C

    Randy Hundley

    Chicago (N)

    1967

  • CF

    Curt Flood

    St. Louis

    1967

  • SS

    Jim Fregosi

    California

    1967

  • CF

    Willie Mays

    San Francisco

    1967

  • P

    Jim Kaat

    Minnesota

    1967

  • C

    Bill Freehan

    Detroit

    1967

  • SS

    Gene Alley

    Pittsburgh

    1967

  • 1B

    Wes Parker

    Los Angeles (N)

    1967

  • 2B

    Bobby Knoop

    California

    1967

  • 1B

    George Scott

    Boston

    1967

  • 3B

    Ron Santo

    Chicago (N)

    1967

  • P

    Bob Gibson

    St. Louis

    1967

  • RF

    Roberto Clemente

    Pittsburgh

    1967

  • 3B

    Brooks Robinson

    Baltimore

    1967

  • RF

    Al Kaline

    Detroit

    1966

  • CF

    Tommie Agee

    Chicago (A)

    1966

  • CF

    Curt Flood

    St. Louis

    1966

  • SS

    Luis Aparicio

    Baltimore

    1966

  • 3B

    Ron Santo

    Chicago (N)

    1966

  • P

    Bob Gibson

    St. Louis

    1966

  • P

    Jim Kaat

    Minnesota

    1966

  • CF

    Willie Mays

    San Francisco

    1966

  • RF

    Roberto Clemente

    Pittsburgh

    1966

  • 2B

    Bill Mazeroski

    Pittsburgh

    1966

  • C

    Bill Freehan

    Detroit

    1966

  • 1B

    Bill White

    Philadelphia

    1966

  • 2B

    Bobby Knoop

    California

    1966

  • SS

    Gene Alley

    Pittsburgh

    1966

  • RF

    Tony Oliva

    Minnesota

    1966

  • C

    Johnny Roseboro

    Los Angeles (N)

    1966

  • 3B

    Brooks Robinson

    Baltimore

    1966

  • 1B

    Joe Pepitone

    New York (A)

    1966

  • CF

    Willie Mays

    San Francisco

    1965

  • 3B

    Brooks Robinson

    Baltimore

    1965

  • RF

    Roberto Clemente

    Pittsburgh

    1965

  • 3B

    Ron Santo

    Chicago (N)

    1965

  • CF

    Tom Tresh

    New York (A)

    1965

  • P

    Bob Gibson

    St. Louis

    1965

  • C

    Bill Freehan

    Detroit

    1965

  • 2B

    Bobby Richardson

    New York (A)

    1965

  • 2B

    Bill Mazeroski

    Pittsburgh

    1965

  • 1B

    Joe Pepitone

    New York (A)

    1965

  • 1B

    Bill White

    St. Louis

    1965

  • CF

    Curt Flood

    St. Louis

    1965

  • P

    Jim Kaat

    Minnesota

    1965

  • RF

    Al Kaline

    Detroit

    1965

  • LF

    Carl Yastrzemski

    Boston

    1965

  • SS

    Leo Cardenas

    Cincinnati

    1965

  • C

    Joe Torre

    Milwaukee (N)

    1965

  • SS

    Zoilo Versalles

    Minnesota

    1965

  • SS

    Luis Aparicio

    Baltimore

    1964

  • 2B

    Bobby Richardson

    New York (A)

    1964

  • SS

    Ruben Amaro

    Philadelphia

    1964

  • P

    Jim Kaat

    Minnesota

    1964

  • CF

    Vic Davalillo

    Cleveland

    1964

  • CF

    Curt Flood

    St. Louis

    1964

  • 3B

    Ron Santo

    Chicago (N)

    1964

  • 1B

    Bill White

    St. Louis

    1964

  • CF

    Willie Mays

    San Francisco

    1964

  • P

    Bobby Shantz

    Chicago (N)

    1964

  • 3B

    Brooks Robinson

    Baltimore

    1964

  • 1B

    Vic Power

    Los Angeles (A)

    1964

  • RF

    Roberto Clemente

    Pittsburgh

    1964

  • CF

    Jim Landis

    Chicago (A)

    1964

  • C

    Johnny Edwards

    Cincinnati

    1964

  • RF

    Al Kaline

    Detroit

    1964

  • C

    Elston Howard

    New York (A)

    1964

  • 2B

    Bill Mazeroski

    Pittsburgh

    1964

  • 2B

    Bobby Richardson

    New York (A)

    1963

  • 1B

    Bill White

    St. Louis

    1963

  • CF

    Curt Flood

    St. Louis

    1963

  • C

    Elston Howard

    New York (A)

    1963

  • 1B

    Vic Power

    Minnesota

    1963

  • CF

    Jim Landis

    Chicago (A)

    1963

  • P

    Jim Kaat

    Minnesota

    1963

  • 2B

    Bill Mazeroski

    Pittsburgh

    1963

  • SS

    Zoilo Versalles

    Minnesota

    1963

  • LF

    Carl Yastrzemski

    Boston

    1963

  • C

    Johnny Edwards

    Cincinnati

    1963

  • CF

    Willie Mays

    San Francisco

    1963

  • 3B

    Ken Boyer

    St. Louis

    1963

  • 3B

    Brooks Robinson

    Baltimore

    1963

  • RF

    Roberto Clemente

    Pittsburgh

    1963

  • RF

    Al Kaline

    Detroit

    1963

  • SS

    Bobby Wine

    Philadelphia

    1963

  • P

    Bobby Shantz

    St. Louis

    1963

  • 1B

    Bill White

    St. Louis

    1962

  • 2B

    Bobby Richardson

    New York (A)

    1962

  • RF

    Roberto Clemente

    Pittsburgh

    1962

  • CF

    Willie Mays

    San Francisco

    1962

  • 3B

    Brooks Robinson

    Baltimore

    1962

  • RF

    Al Kaline

    Detroit

    1962

  • C

    Del Crandall

    Milwaukee (N)

    1962

  • 1B

    Vic Power

    Minnesota

    1962

  • CF

    Bill Virdon

    Pittsburgh

    1962

  • 2B

    Ken Hubbs

    Chicago (N)

    1962

  • P

    Jim Kaat

    Minnesota

    1962

  • C

    Earl Battey

    Minnesota

    1962

  • CF

    Mickey Mantle

    New York (A)

    1962

  • SS

    Luis Aparicio

    Chicago (A)

    1962

  • CF

    Jim Landis

    Chicago (A)

    1962

  • SS

    Maury Wills

    Los Angeles (N)

    1962

  • 3B

    Jim Davenport

    San Francisco

    1962

  • P

    Bobby Shantz

    Houston

    1962

  • 1B

    Bill White

    St. Louis

    1961

  • 1B

    Vic Power

    Cleveland

    1961

  • C

    Earl Battey

    Minnesota

    1961

  • RF

    Roberto Clemente

    Pittsburgh

    1961

  • RF

    Al Kaline

    Detroit

    1961

  • 2B

    Bobby Richardson

    New York (A)

    1961

  • CF

    Willie Mays

    San Francisco

    1961

  • CF

    Jim Landis

    Chicago (A)

    1961

  • 2B

    Bill Mazeroski

    Pittsburgh

    1961

  • C

    Johnny Roseboro

    Los Angeles (N)

    1961

  • P

    Bobby Shantz

    Pittsburgh

    1961

  • CF

    Jim Piersall

    Cleveland

    1961

  • SS

    Luis Aparicio

    Chicago (A)

    1961

  • 3B

    Brooks Robinson

    Baltimore

    1961

  • 3B

    Ken Boyer

    St. Louis

    1961

  • SS

    Maury Wills

    Los Angeles (N)

    1961

  • P

    Frank Lary

    Detroit

    1961

  • CF

    Vada Pinson

    Cincinnati

    1961

  • C

    Del Crandall

    Milwaukee (N)

    1960

  • 2B

    Bill Mazeroski

    Pittsburgh

    1960

  • CF

    Jim Landis

    Chicago (A)

    1960

  • 1B

    Bill White

    St. Louis

    1960

  • 3B

    Ken Boyer

    St. Louis

    1960

  • SS

    Luis Aparicio

    Chicago (A)

    1960

  • P

    Bobby Shantz

    New York (A)

    1960

  • SS

    Ernie Banks

    Chicago (N)

    1960

  • P

    Harvey Haddix

    Pittsburgh

    1960

  • 3B

    Brooks Robinson

    Baltimore

    1960

  • 2B

    Nellie Fox

    Chicago (A)

    1960

  • LF

    Minnie Minoso

    Chicago (A)

    1960

  • C

    Earl Battey

    Washington (A)

    1960

  • 1B

    Vic Power

    Cleveland

    1960

  • CF

    Willie Mays

    San Francisco

    1960

  • LF

    Wally Moon

    Los Angeles (N)

    1960

  • RF

    Roger Maris

    New York (A)

    1960

  • RF

    Hank Aaron

    Milwaukee (N)

    1960

  • 2B

    Charlie Neal

    Los Angeles (N)

    1959

  • RF

    Hank Aaron

    Milwaukee (N)

    1959

  • C

    Del Crandall

    Milwaukee (N)

    1959

  • 1B

    Gil Hodges

    Los Angeles (N)

    1959

  • RF

    Al Kaline

    Detroit

    1959

  • RF

    Jackie Jensen

    Boston

    1959

  • 3B

    Frank Malzone

    Boston

    1959

  • SS

    Roy McMillan

    Cincinnati

    1959

  • LF

    Minnie Minoso

    Cleveland

    1959

  • SS

    Luis Aparicio

    Chicago (A)

    1959

  • P

    Bobby Shantz

    New York (A)

    1959

  • CF

    Willie Mays

    San Francisco

    1959

  • P

    Harvey Haddix

    Pittsburgh

    1959

  • 3B

    Ken Boyer

    St. Louis

    1959

  • C

    Sherm Lollar

    Chicago (A)

    1959

  • LF

    Jackie Brandt

    San Francisco

    1959

  • 1B

    Vic Power

    Cleveland

    1959

  • 2B

    Nellie Fox

    Chicago (A)

    1959

  • P

    Bobby Shantz

    New York (A)

    1958

  • 2B

    Frank Bolling

    Detroit

    1958

  • LF

    Frank Robinson

    Cincinnati

    1958

  • 3B

    Frank Malzone

    Boston

    1958

  • C

    Sherm Lollar

    Chicago (A)

    1958

  • RF

    Al Kaline

    Detroit

    1958

  • 3B

    Ken Boyer

    St. Louis

    1958

  • CF

    Jim Piersall

    Boston

    1958

  • SS

    Roy McMillan

    Cincinnati

    1958

  • RF

    Hank Aaron

    Milwaukee (N)

    1958

  • 1B

    Gil Hodges

    Los Angeles (N)

    1958

  • 1B

    Vic Power

    Kansas City (A)

    1958

  • SS

    Luis Aparicio

    Chicago (A)

    1958

  • CF

    Willie Mays

    San Francisco

    1958

  • C

    Del Crandall

    Milwaukee (N)

    1958

  • P

    Harvey Haddix

    Cincinnati

    1958

  • 2B

    Bill Mazeroski

    Pittsburgh

    1958

  • LF

    Norm Siebern

    New York (A)

    1958

  • 2B

    Nellie Fox

    Chicago (A)

    1957

  • 3B

    Frank Malzone

    Boston

    1957

  • SS

    Roy McMillan

    Cincinnati

    1957

  • LF

    Minnie Minoso

    Chicago (A)

    1957

  • RF

    Al Kaline

    Detroit

    1957

  • 1B

    Gil Hodges

    Brooklyn

    1957

  • C

    Sherm Lollar

    Chicago (A)

    1957

  • P

    Bobby Shantz

    New York (A)

    1957

  • CF

    Willie Mays

    New York (G)

    1957